Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok idegeskedni a...

Szoktatok idegeskedni a beosztásotokon?

Figyelt kérdés
Mindig más, és látod hogy a másiknak mennyivel jobb....

2020. szept. 30. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen.


Valahogy vagy heti 85 órában dolgozom vagy kapok 12őt egész héten.

2020. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én pont ezért kerestem olyan munkát, ahol fix beosztás van, csak hétköznap dolgozok, jellemzően 8-16 között, havi 1x dolgozok 10-18 vagy 12-20 között. Nekem nagyon fontos volt, hogy kiszámítható, fix beosztásban dolgozzak, nem bántam meg a váltást.
2020. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak az nem idegeskedik rajta, aki csinálja. Bár lehet ő is, csak más miatt.
2020. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert ettől nem lesz jobb az élet, hogy csak hőbörögsz.
2020. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

En reszmunkaidejüt kerestem abban is dolgozom raadasul kötetlen is.(hètvégén vagy ünnepnap csak akkor dolgozom, ha én akarom)

Nem idegeskedem rajta, én osztom be az idöm.

2020. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem.


Imádom a beosztásom. A többi osztály és csoport talán jobb fizut kap, de nálunk a legnormálisabb a társaság és a légkör.


Nekem ez így sokkal jobban megéri. A fizummal is elégedett vagyok.

2020. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3, rotát írni stresszes.

Ismerni kell az összes dolgozót, és észben tartani az eléretőségüket (kisgyerekesek, egyetemisták mikor nem érnek rá stb), képességeiket (ki mire van betanítva) és előre betippelni, hogy mennyi meló lesz aznap.


Senki nem dolgozhat két műszakot ha nincs X óra szünet aludni a kettő közt, és van aki csak heti X óraszámban foglalkoztatható.


Kell-e 10 perc vagy fél óra átfedés a két műszak között, ki mikor megy szünetre és addig ki dolgozik, stb.


Emiatt általában egy excel program generálja a beosztást, de át kell nézni, hogy ne legyen benne butaság.

Néha simán van, hogy a gép hagy 20 perc üresjáratot amikor nincs beosztva senki...


Szóval beosztást írni nagyon stressszes.

2020. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Én hagytam már ott egy helyet (vendéglátóipar) azért, mert valaki kisírta magának, hogy mivel vidékről jár be, sose kelljen éjszaka dolgoznia, és ezért miatta én szinte mindig éjszakás voltam. Amikor szóvátettem, meg ígérgették, hogy majd hamarosan megoldják. Egy év után meguntam.
2020. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8, Tényleg? Vendéglátásban vagyok én is, és én az esrit preferálom, mert pont az éjszaka szokott több borravalóval járni. Napközben mindenki csak kávézik, esetleg egy szendvicset rendel de nekem hajnalba kell kelni, este meg több pia fogy, több a randi és családi vacsora, és általában ezek jobb borravalót adnak.
2020. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Azon a helyen nem járt borravaló, legalábbis nekünk mosogatóknak. És én azért nem szerettem az éjszakát, met hajnali 3-kor vagy 5-kor végezve sokkal nehézkesebb, hosszadalmasabb volt hazajutni.
2020. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!