Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan munkahelyen,...

Dolgoznátok olyan munkahelyen, kis családi cégnél, ahol nincs beosztásotok (többi lent! )?

Figyelt kérdés

1,5 éve dolgozok egy kávézóban de amióta itt vagyok,a főnököm egyszer csinált beosztást!

Még nekem kell mindig megkérdetni hogy kell-e mennem vagy sem mánap dolgozni!

Volt olyan nem eygszer,hogy nem kérdeztem rá,a főnökömmeg nem jelzett sms-ben! Hogy mennem kellene vagy sem,persze hogy én nem mentem be mánap dolgozni,reggel meg hív telefonon,hogy hol vagyok!

Kisgyerekem van ráadásul!

Kisegítőként dolgozok egyéként!


2017. júl. 9. 19:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az első mondatot elírtam, egyszer SEM kaptam beosztást!
2017. júl. 9. 19:36
 2/11 A kérdező kommentje:

Tegnap is dolgoztam, a főnökömmel nem tudtam egyeztetni a mai napról,mivel nem kaptam reggelre semmi sms-t vagy telefonhívást,így reggel azon voltam hogy nem megyek be dolgozni.De rendes voltam és reggel csak megkerdeztem a főnömet hogy akkor mi is a helyzet?

Mennem kellett dolgozni!

Kedden nem tudok menni ezt közöltem vele,de szerintem kiment a fejéből,mert azt mondta hogy holnap nem kell mennem

Nem juttattam eszébe a keddi napot,hogy ettől függetlenül nem tudok bemenni kedden,mert orvoshoz viszem a gyerekemet.Ha mondtam volna neki,akkor tuti behiv holnapra,mert tőlrm sajnálja a 2 szabadnapot egyben megkapva!

2017. júl. 9. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb.

Mik az előnyei?

2017. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem dolgoznék ilyen helyen, bár jelenleg kénytelen vagyok. Kis családi panzióban vagyok és amikor telefonál a vendég, hogy mennyibe kerül a szoba, a főnököm megrántja a vállát. :) Mondok egy árat, a vendég elfogadja, a főnök meg reklamál, hogy kevésért adtam. :D Kész röhej ez az egész itt.
2017. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg kéne dumálni vele, hogy csináljon normálisan heti beosztást, olyan bűn sok időt nem rabolna el az életéből.

Ha meg nagyon k_csög, szerintem mellette keresgélj mást, hátha találsz valami normálisabbat.

2017. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

most ez komoly, hogy ennyire életképtelen valaki, hogy kinyissa a pofáját és megkérdezze, hogy mikor kell jönni dolgozni???

Egyesek annyira életképtelenek, hogy arra nincsenek szavak.

2017. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

4-en vagyunk ennél a családi vállalkozásnál,cdak nekem "nem tud" beosztást csinálni a főnököm!

Mellesleg sem fizetett szabadsáf,sem táppnz nincs itt,a fizetést i skp-ban jó ha megkapod 2-3 rédzletben!

Hol 20 Ft-tal több órabérrel számol,hol kevesebbel 😠

2017. júl. 9. 20:25
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg ne nekem kelljen ár mondig megkérdrznem hogy kell mely napokon menjek be dolgozni a heti 5-ből!

Mert szabadnapom 2 van

2017. júl. 9. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:

1, 5 év alatt kitapasztalhattad már, hogy mik az előnyök hátrányok, rendesen fizet e megbízható e. Már rég rendezned kellett volna vele, hogy legyen beosztásod.

Amúgy nem, nem dolgoznék családi cégnél, ha csak nem valami orbitális nagy cégről, üzemről, gazdaságról lenne szó. Ilyen kis kulipintyó helyek, férj, feleség egymás vállára borulva (szeretném a homokórát megállítani.. :))pfff.

2017. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* egyszer egy ilyen maszek szerű kis csöpp kórházban volt ilyen élményem még jó hogy nem vettek fel, rosszul is voltam a látványtól :D
2017. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!