Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha teljesen...

Mit csináljak ha teljesen elvesztettem a reményt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves leszek nem sokára , lány vagyok. Dolgozgattam már eddig is de mindig felmondtam próbaidő alatt. Egyszerűen nem tudok dolgozni! Fizikailag bírom, de szellemileg nem! Állandóan gyomorgörcsöm van ha emberek közé kell mennem. Pánikrohamok jönnek rám ha ki kell lépnem itthonról. Folyton azt érzem, hogy figyelnek. Rengetegszer sírtam a munkahelyeken. Rettegek az emberektől. El kell mennem dolgozni mert kell a pénz. De pár hónapig bírom csak, utána elmenekülök. Ha pl kicsit keményebben szólnak rám, akkor elsírom magamat. Félek az emberekkel beszélni, remeg a hangom, elcsuklik a hangom, butaságokat beszélek. Mi a teendő?
2020. okt. 1. 12:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
sikerült kimozdulnod? Milyen volt?
2020. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!