Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Autószerelőnek mennék,nem...

Nopppp kérdése:

Autószerelőnek mennék,nem fognak kifigurázni a jövőbeli osztálytársak/tanárok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 8. osztályos és úgy határoztam hogy autószerelőnek megyek tovább tanulni. Viszont nem sokat tudok még. Azért megyek hogy megtanuljam a szakmát. Olvastam utána hogy "Csak az menjen autó szerelőnek aki kiskorától kezdve az apjával szerel minden félét". Szóval a kérdés az lenne, hogyha úgy mész kitanulni ezt a szakmát hogy nagyon keveset tudsz nem lesz hátránya az iskolában? Köszi szépen előre is!

2020. okt. 2. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
még középiskola után is kerül ki olyan, aki nem ért hozzá, szerintem semmi gond.
2020. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Haver mezőgazdasagi gepszerelő , Biatorbagyra jart kombajn Ifa traktor kapagep szecskavágó stb javitásra és mindenre kioktatták a szakik és a munkások .Ma luxus és ritka sportautókat vállal de ő szabja meg melyiket mennyiért és mikor ....
2020. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is autószerelőnek tanultam, nulla tudással kezdtem a középiskolát. Maga a szakma nem is érdekelt, az meg nem elég, hogy vonzanak a szép kocsik. Ha soha nem nyúltál autóhoz, és azt se tudod mi hol van, akkor sok jóra ne számíts, a tapasztaltabbak cikizni fognak sajnos. Az a pár év meg nem elég semmire, főleg, ha a tanterv is olyan, amilyen. Ugyan elvégeztem a szakmát valamiféle módon, de nagyon messze áll ez tőlem. Bárcsak tanultam volna valami mást.
2020. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogyha ismeretségi körben van valamiféle autó vagy a fent említett mezőgazdasági gép szerelő ismerősöd akkor menj el hozzá és beszélj vele, hogy szívesen segítenél neki. Lehetőleg olyan embert keress aki türelmes és jól magyaráz. Ha ezek után is tetszeni fog az egész akkor már biztosan nem lesz gond késöbb és majd a suli mellett is visszajárhatsz hozzá.
2020. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mostmár nem nagyon szeretnék máson gondolkodni. Vannak terveim hogy mit szeretnék csinálni ezért maradok ez mellett. Majd eldől hogy bejön e vagy sem. A pozitív hogy jelenlegi osztálytársammal együtt megyek. :)
2020. okt. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!