Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem hívnak sehova a munkatársaim?

Nem hívnak sehova a munkatársaim?

Figyelt kérdés

Nemrég dolgozom ennél a cégnél (Budapesten). Elég családias a klíma, nincs harag, nincs terror.


Én bírom őket és ők elégedettek a munkámmal.


Szoktak összejöveteleket szervezni. De mindig csak hallom hogy beszélgetnek róla, meghívni nem szoktak.


Jeveset csevegek munka közben, de nem vagyok antiszociális meg negatív se.


Ez miért lehet?


2020. okt. 6. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek örülnék, bár introvertált vagyok.
2020. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A #10-es válaszolóval is egyet tudok érteni, munkahelye válogatja, de előfordul igen, hogy megy egymás háta mögött a furkálódás. Nő vagy férfi vagy egyébként? Előbbi esetben többször figyeltem azt meg, hogy sajnos hajlamosak féltékenyek lenni, feszélyeztetve érezni magukat új munkatársak mellett.

Azonban, ha a légkör kellemes, ahogy írod, akkor csak adj egy kis időt még neki, és kialakul. Ez általánosságban így van, hogyha van már egy összeszokott társaság a maguk belsős vicceivel, történeteivel, akkor még integrálódnod kell ebbe a közegbe, és egy idő után természetessé válnak ezek, és egy leszel közülük.

2020. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki.

Én egyik munkatársam pofájára se vagyok kíváncsi munkaidőn kívül. Arra ott van a család, a barátok.

Ezért van két mobilom is. Egyet csak a munkahelyemen tudnak -na ezt kapcsolom ki délután 4-kor, mikor kilépek a munkahelyem kapuján, illetve péntek délután 2-kor, illetve kapcsolom be reggel kb. 6:45 és 7:00 közt a metrón.

A másik -ezt a munkahelyemen nem tudják- viszont a család és a barátok előtt mindig "nyitva" áll.

Jó ez így, hidd el. Előző helyeimen rengeteg negatív tapasztalat (furkálódás, áskálódás stb) miatt van ez így.

2020. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
...ja és FB-n se jelöltem vissza egyetlen főnökömet, és kollégámat sohasem... (#13)
2020. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!