Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem zavarna, ha...

Titeket nem zavarna, ha munkaidő után napi 1-3 alkalommal felhívna a főnök, vagy munkatársak?

Figyelt kérdés
Autószerelő vagyok, és van még 2 fiatal kollégám, akik inasként kerültek a céghez, tehát nem mindent tudnak önállóan elvégezni. Az egyik január, a másik pedig április óta dolgozik. Én tanítottam őket, eleinte nem esett nehezemre segíteni nekik ha felhívnak, de már nagyon unom. Az is előfordul, hogy a főnök hív fel, ha nem boldogul valamivel. Annyira megelégeltem az otthoni hivogatást,hogy kijelentettem, hogy eztán minden hívást 2000forintért veszek fel munkaidő után. Ez tegnapelőtt volt, és hatásosnak bizonyúlt, mert azóta nem is zavartak, csak most rossz szemmel néznek rám amiért nem segítek.

2020. okt. 7. 18:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a munkakörben benne van és ki is fizeti pluszban akkor muszáj felvenni amúgy is. Minden más esetben lófsz a valagába.
2021. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!