Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Mondjam vissza ezt a "munkát"? Az előző munkahelyemen 8 óráért kaptam kevesebbet.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival. Az elején szimpatikus volt, aztán megtudtam, hogy felesége van, illetve jobban megismertem a személyiségét.... Erősen nárcisztikus jellem. Nagyon erősen. Behúztam a kézi féket, és kihátráltam, de ő nem engedett el. Szerintem szerelmes belém. Nagyon.

Azt mondta, oké, elfogadja, hogy ő nem kell nekem, de segíteni akar, munkát ajánlott.

Napi 4 óra, havi 210 ezer forint nettó. A munkám az, hogy nincs semmi munkám. Ott vagyok, egy férfi mellett (ügyvéd) egy irodában. Az illetőnek szemmel láthatóan semmi szüksége rám, nincs semmi ilyen végzettségem és/vagy tapasztalatom, amiben neki segíteni tudnék, csak ennek a férfinak tesz az én "foglalkoztatásommal" szívességet.

Nekem nagyon kellemetlen, kínos a dolog. Közben tudom, hogy ezzel csak nyerek.


2020. okt. 7. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

"A munkám az, hogy nincs semmi munkám."

"Az illetőnek szemmel láthatóan semmi szüksége rám"


Ó dehogyis nem... Szerinted a két szép szemedért fog 210k-t fizetni? Nyilván elvárja majd hogy valamit nyújts érte, vagy csak időt akar nyerni mert még mindig azt reméli össze tudtok jönni.


Amúgy te tudod, ha kell a pénz fogadd el, ha mást is akar akkor meg otthagyod, vagy nem...

2020. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szerelmes lenne elválna a feleségétől. Magához akar láncolni, mert számára nem elfogadható hogy visszautasítottad. Ha tudsz másik állást találni akkor szerinem menekülj ettől az embertől.
2020. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 wloraw válasza:
50%

A szerelem nem összekeverendő a kapuzárási pánikkal. Papolhatnák arról, hogy bekepzeled, de valószínűleg nem. Elsősorban lekellene vele ülnöd beszélni erről, hogy neked ez kellemetlen. Amennyiben értelmes válasszal all elő, van értelme. De ha jól mutat mellesleg az önéletrajzodban maradj. Egy jó ajánlatot ne dobj el egy nárcisztikus jellem melle. Keress egy jó ajánlatot és utána hagyd el a jelenlegi helyed. Ha annyira nárcisztikus, ott ki fog derülni!

Sok sikert! Kikerülni ilyenből nehéz.

2020. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 wloraw válasza:
31%

#2

Sikeres ügyvéd nem fog elválni a feleségétől. Vagyoni és polgárjogi oka van!

Nem fogja hagyni, hogy vigye a vagyon felet! Főleg utána tanúskodhat.

Ne legyünk naivak kérem...

2020. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, hány éves vagy, hofy ennyire naiv vagy?
2020. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nős férfi az ügyvéd, vagy rosszul értem? Azért dolgozhat a kérdező az ügyvédnél, mert az szívességet tesz a nős férfinek.

Mondjuk én már ott elvesztettem a fonalat, hogy ha nem akarsz semmit tőle, miért fogadtál el tőle egy állást, amihez se végzettséged, se tapasztalatod?

2020. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most ki a nárcisztikus a feleség vagy ő?

Mondjuk ebből az ajánlatból arrs következtetek, hogy ő.

Az ilyen ember nem szerelmes, csak használni akár. Nagyon meg fogod bánni ha ebbe belemész.

2020. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, ha jót akarsz magadnak. Semmi sincs ingyen.
2020. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 furulyaval szamolj
2020. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szivességek ha nem teszel le semmit az asztalra 3 honapnál nem tartanak tovabb, szoval keress munkát.ja es pasit is.
2020. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!