Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen online munkákat tudtok...

Skorpió87 kérdése:

Milyen online munkákat tudtok ajánlani, ahol nem szükséges az értékesítés?

Figyelt kérdés
Leginkább értékesítés, csapatépítés nem érdekel, nekem nincs lehetséges "ügyfélköröm", időigényes, nem hoz annyi bevételt. Ki mivel foglalkozik ezen kívül, ami különösebb tudást nem igényel és lehetőleg min. 100 E ft bevétele származik ebből havonta? Köszönöm :)

2020. okt. 8. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Öhm... Semmit? Szerinted, ha nem lenne lehetőség olyan munkára, ahol egy százast lazán leszakíthat bárki, bármilyen végzettség nélkül otthonról, akkor nem azt csinálná az emberek legalább negyede a gyári robotolás helyett? És nem hallottál volna róla?
2020. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű, én foglalkozok olyannal, ami hoz ennyi bevételt, még többet is valamivel, de ott szó szerint minden nap teszek érte, napi 4-5 órában! Nem mindegy, hogy mennyi időt fektetek be és milyen hozam társul hozzá!
2020. okt. 8. 11:31
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ez nem ilyen egyszerű"

De, ez pont ilyen egyszerű.


Szóval, te minden nap 4-5 órát dolgozol és ennél többet keresel? Hát, akkor simán megélsz, nem? Mégis mit vársz, hogy 2-3 óra alatt keress kevesebbet? :D

Látszik, hogy az égvilágon semmiféle rálátásod nincs az egész témára. Nem véletlenül te kérdeztél és én válaszoltam. Ezek után nem érzed ironikusnak, hogy te próbálod előadni, hogy de bizony, van ilyen?

2020. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze, kiskapuk vannak, voltak is mindig... Igen, simán megélek 120 E ft-ból valóban "fedezi minden költségem". Ezen ne vitatkozzunk. Akinek van rálátása, tudja, hogy ennél mindenképpen többre van szükség, hogy nagyobb kiadásokra is fussa...Azt hiszem, már így érthető talán! Ezek után még igenis várnám, hogy milyen lehetőségek adódnak, köszönöm szépen! Aki ebbe bele sem vágott egyáltalán, annak nincs rálátása!
2020. okt. 8. 11:41
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs értékesítés, vagyis nem adsz el semmit (árut,tudást,bármit) akkor ki fog neked fizetni a semmiért? Havi 100.000 Ft-ot? Te nagyon el vagy tévedve.
2020. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Talán az én példám azt mutatja, mivel nem foglalkozom értékesítéssel! Pont erről beszélek, hogy ezen kívül érdekelnek dolgok. Most ne ezen vitatkozzunk! Én attól várok segítséget, aki ebben kompetens! Itt vitatkozunk, de még érdemben válasz nem érkezett. Részemről befejeztem. Ha nem foglalkozol online munkával, akkor nem hiszem, hogy kellene bármiről is beszélnünk!
2020. okt. 8. 11:48
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"Én attól várok segítséget, aki ebben kompetens!"

Ezt már megkaptad: Nincs ilyen munka. Egyéb kérdés?

Egyáltalán, te mivel foglalkozol? Mert szépen mellébeszélsz és előadod, hogy te 120-at szakítasz a semmivel, csak valamiért ezt a semmit nagyon nem akarod elárulni.

2020. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tényleg? Te vagy az egyetlen megmondó itt, aki ebben a témában tudja a választ? Neked személy szerint mi közöd ahhoz hogy mivel foglalkozom naponta? Engem sem érdekel te mivel foglalkozol. Most már be is fejezheted az "értékes" hozzászólásod! Nem a te válaszodra vagyok már kíváncsi! Húzz el máshová okoskodni, ha unatkozol!
2020. okt. 8. 12:01
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Minek írtál ki egy kérdést, ha nem érdekel a válasz? Ketten is ugyanazt írtuk ám, de ne érdekeljen.

Semmi közöm hozzá, hogy mivel foglalkozol. Gondolom nem esett le, hogy ezzel nagyon szépen bemutattad, hogy semmi közöd az online pénzkereséshez.

2020. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor maradjunk annyiban, hogy csak értékesítésből lehet pénzt szakítani, és akkor ezzel befejeztük...! 2 ember véleménye szerint idáig.
2020. okt. 8. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!