Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a fönök mindent elpakol az...

Ha a fönök mindent elpakol az irodábol az rossz jel?

Figyelt kérdés

Eleinte kivett egy irodát hirdetett állást arra jelentkeztem, felvett.

Telenyomta viragokkal meg diszekkel, karacsonyra meglepiböl is feldiszitette nekünk, felvett ujabb alkalmazottat az akkori kollegamat. Sok vezetö is atjart hozzank ertekezni, a fönökünk is beült velünk dolgozni, sokat beszelgettünk is, a kollega eléggé extrovert en pedig eléggé introvert vagyok de jo bnök is lettünk. A fönök csapatépitöket is tervezett mas irodakban levö kollegakkal akiket csak elektronikusan ismerünk

Aztan a kollega elment.


Maradtam egyedül aki egesz nap a szakmain kivül semmit nem tud szolni. A csendes. Es valahogy "kihült" a légkör


A fönök nem nálunk dolgozik már atszervezte magát a masik irodaba(helyileg mashova),értekezletek sincsenek, a munka feladatim maradtak, azaz nem tette ram a volt kollega feladait is, nem gondolkodik már csapatepitöben sem.


Es ez ugy meg sem hatott elvagyok egyedül.

Csak épp már a viragokat is leszedte elvitte aprankent, komoly annyi van csak ami muszaj, szek asztal szamitogépek szerver mappák kabelek...


Es amikor bentmaradt a széken egy pulcsim azt letette a kukához mig nem voltam bent.


Szerintetek mi lehet ez az egesz?



#fönök leépiti az irodát
2020. okt. 11. 09:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Közben olyanokat mond hogy tanulmanyi szerzödest akar velem kötni
2020. okt. 11. 09:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a cég a korona miatt megszorításokat kénytelen eszközölni. Nem veled van baja,csak nincs pénz.

A tanuló szerződést nem ismerem

2020. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Korona elöttröl van szo. Ill akkor kezdödött minden mikor elment a kollega.

Aztan már ertekezletek sem voltak

Aztan a többi



Amiota korona van a viragokat vitte el

2020. okt. 11. 09:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Most tünt fel hogy amit naponta kerülgettem viragot az sincs mar bent

Kb mint valami zárda az egesz

2020. okt. 11. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy időnként fertőtleníteni akarnak, ezért csupaszították le az irodát?
2020. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

2 fő mégis milyen értekezletet tartson?

Egyébként semmi extra, más területre öszpontosít, vagy tényleg sz/rban van a cég. A leépítés sem lehetett véletlen.

A tanulmányi szerződés azt jelenti, hogy a cég fizeti a tandíjadat, cserébe vállalod, hogy egy ideig nem mondasz fel (általában a képzési idő duplája), vagy ki kell fizetned a tandíjat. Szóval ez alapján nem gondolnám, hogy ki akar rúgni.

2020. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!