Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkákat miért nem...

Milyen munkákat miért nem vállaltok el / mentek el rá dolgozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék még szélesebb látást kapni a munka területen!

Írhattok okoknak: büdös, állni kell, fizikailag nem bírod, koszos-piszkos, undorító, szól a zene, cigiznek, az olyan típusú emberek beszélgetési szintjéhez nem járulsz hozzá stb. stb. stb. bármit írhattok!

Tehát kérlek nevezzétek meg a munkát és az okokat is!

Előre is köszönöm mindenkinek!



2020. okt. 3. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Politikus nem lennék, nem tudok annyira jól hazudni :(

Bár lehet valami intenzív képzésen megtanítanának rá, de szerintem arra születni kell.

2020. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Gyárba sose mennék mégegyszer,inkábbb hajléktalan lennék,én nem bírom a monoton 50iq emberek közötti droid életet,még ha 1 milliót fizetnének érte se...
2020. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Semmilyen olyan munkát nem vállalnék el, ahol le kell vágni állatokat, mert képtelen lennék rá. Nem tudnék elvállalni magasban munkákat, (pl. tetőfedő, ipari alpinista, kéményseprő) mert hányásig tériszonyos vagyok.

Ezeken felül mivel gyerekem van, bármi tisztességes munkát elvállalnék, amit fizikummal bírok, mert a gyereknek fedél kell a feje fölé, ennie, tanulnia kell és az sem árt ha boldog.

De ez csak teoretikus válasz, mert tanult ember vagyok, jó munkahellyel.

2020. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Én betegség miatt nem vállalatok semmilyen fizikai munkát, ahol nehéz dolgokat kell cipelni, emelni, stb. Tanult ember vagyok én is, de például ha megszorulnék nekem benne van ez is, hogy átmenetileg se mehetek el árufeltöltőnek például.
2020. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Sok munka van amit nem vállalnék el. Gyártósori operátor-monoton, lélekölő meló,sok helyen legalja emberekből álló kisebbségi társasággal,a nullától alig több fizetéssel. Postás-az egyik leglenézettebb, alulfizetett munka, irreális teljesíményelvárással,biztosítási termékek kötelező tukmálásával, időjárási kellemetlenségekkel idióta vezetőséggel.Nehéz fizikai munkák, a test tönkremegy bennük és ezt senki nem fogja megfizetni, ha az ember belerokkan akkor így járt,Magyarországon nincs szociális háló. Ezekre van rálátásom a saját tapasztalataimból de nyilván sokkal több tré meló van ennél. A közös bennük, hogy mai fejjel egyikben se dolgoznék egy napot sem, mert az élettapasztalat megszerzésén túl minden ilyen munkavégzés elpocsékolt idő volt az életemben.
2020. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Tűzoltó, bizt. őr, pl.
2020. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Közmunka:fejetlenség, látszat munkák, értelmetlen munkák,családi adókedevezmény miatt többet kaphat aki nulla felelősséggel semmit nem csinál-hazalóg, polgármester haverjai munkavezetői béren szintén nem sokat lendítenek,páran meg vigyék a hátukon az egészet 5x annyi munkával.

Gyári ( sori )munka: hiába multi ott is vannak haveri klikkek, bunkó csoportvezetők, nagyobb teljesítménykényszer mint ugyanazon gyár nyugati gyárában fele-harmad bérért.

Inkább leszek hajléktalan vagy influenszer mint ezek...

2020. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
A gyári melót, illetve bármilyen fizikai munkát, mert teljesen alkalmatlan vagyok rá. Egyszer szakmai gyakorlaton voltam 1 hétig műhelyben, de pont elég is volt egy életre. Büdös van, kosz, a gépkezelők igénytelenek (voltak legalábbis ott), monotonitás van. Engem érdekelnek a gépek és a gyártás, de inkább csak a számok szintjén
2020. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Gyári mumkát, mert az ott lévő emberek nagyon alják és beszélnem is kellett velük. Emellett tök kómás voltam a 3 műszak miatt, sose aludtam ki magam rendesen. Felborította az alvási ciklusomat.
2020. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Gyár, feldolgozóipar.

Több műszak, embertelen körülmények.


Rendőr. Pedig szerettem volna rendőr lenni, de nulla pénzért, nulla megbecsüléssel, nem fogok egy olyan bandát "védeni", akik szembe is köpnek.

2020. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!