Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fontos, hogy legyenek...

Mennyire fontos, hogy legyenek barátaid egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen nincs barátság! Amint érdekében áll, hátba fog szúrni, nem áll ki melletted.
2020. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, oda dolgozni járok, nem barátkozni! Megtanultam már, hogy az első adandó alkalommal visszaélnek az ember bizalmával, így távolságot tartok, abból baj nem lehet.
2020. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos. De rá vagyok szorulva, hogy szóbaálljanak velem, és én is megkapjam az infót idejében. Nálunk nők közt-sajnos-, odabent az a szokás, ha nem barátkozol, akkor nem beszélgetnek veled, akkor pedig elkerül minden információ, ami a melóval kapcsolatos.
2020. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Magánemberként nem fontos, de amiatt, hogy ne maradjak ki a fontos információkból, fontos lenne legalább felszínes haverkodás szintjén. Most pont emiatt szívok, mert én nem vagyok egy buzgómócsing, de nem is vagyok megszólíthatatlan, eltérő korosztály vagyunk a közvetlen kollégákkal, én kicsit egyedül vagyok, nagy az életkori szakadék fölfelé és lefelé is, és pár hónapja elkezdtek kihagyni az infókból. Amikor ezt jeleztem, az volt a válasz, hogy csak én tudok változtatni. El fogok menni, aztán oldják meg. Nekik is akarni kellene változtatni.
2020. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig azt mondogatom,hogy nem barátkozni járok be,hanem dolgozni. Minél többet árulsz el magadról,visszaélhetnek vele, tovább adják. Persze néha én is leülök kávézni,már csak azért is,hogy ne tűnjek annyira magam valónak,de valójában ehhez sincs mindig kedvem,csak így tudok meg infókat. A kollégákkal teljesen külön világ vagyunk, érdekből pedig sosem barátkoztam senkivel, ezután sem fogok. A jó viszonyt a légkör miatt fenn kell tartani,de ennyi. Én akkor örülök,ha végre otthon lehetek es a szeretteimmel. Előző cégemnél rengeteg csapatépítő volt,amiken ott kellett lenni, nagyon utáltam a mű bajolgast.. nem is maradtak fenn onnan emberek,akikkel mai napig tartom a kapcsolatot. Persze sok olyan embert ismerek,ahol a közeli munkatársak barátok is, járkálnak munkán kívül is ide-oda,nyilván ott van valami közös pont.
2020. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan szétválasztom a munkámat, és a magánéletemet.

Barátból lesz a legjobb ellenség, és a legrosszabb kolléga. Még rokonnal se szeretnék együtt melózni.

Soha többet ilyet!

2020. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!