Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát végezzek?...

Milyen munkát végezzek? Mivel foglalkozzak? SOS!!! Ha nem akarok éhenhalni?

Figyelt kérdés

Nem ilyen munkát keresek:

-Stresszes.

-Kapkodós,sietős.

-Időre megy.

-Napi tizenakárhány óra, 2-3-4 műszakos.

-Nincs szabad hétvége.


Ilyet keresek:

-Nyugodt.

-Egy állandó nappali műszak 8 órás.

-Nem gond ha lassan de pontosan végzem.

-Valami egyszerű.

-Szabad hétvége.


Jelenleg nemzetközi furgonos vagyok,aki nem tudná össze foglalom mit is csinálok?

Leginkább express árukat viszek A-ból B-be külföldön időre,összes-vissza dolgozom hol éjszaka hol nappal, napi több száz kilométer havi szinten 12000-16000km ami nekem sok.

Ha megérkezem egy helyre kevés időm van felrakodni,áru lekötés - ellenőrzés, papírozás, útvonal tervezésre.

Mindig rohanni kell, sosincs időd álltalában semmire.

Egy napom abból áll hogy gyorsan enni valamit,wc és ha van erőm gyors torna, lehetőség adja akkor fürdés.

Tízen akárhány órákat dolgozom.

Van mikor egyszerűen semmihez sincs erőm munka végén csak le fekszem és alszom,igaz nappal a 40 fokban nem lehet aludni,van mikor enni sem eszek mert igen nagyon fáradt vagyok napi tízen órákat dolgozni nem jó.

Régebben szerettem vezetni de már utálok,hiába járok néha szép helyen ha hulla fáradt vagyok élvezni sem lehet,van mikor azt sem tudom mit csináltam 2 napja? vagy tegnap?

Ez nekem szar élet.

Alapból én lassabban csinálom a dolgokat ezért ez nekem nem való.


Ebben a hónapban összesen 3 napot voltam otthon és már nem is leszek többször otthon,első napon aludtam csak,második napon cuccaimat mostam ki és bevasároltam,harmadik nap be pakoltam aztán feküdtem.

Kicsivel jobban keresek mint egy gyári melós vagy targoncás de itt kint külföldön semmi sem olcsó kaját meg ugye venni kell.

Semmi életem sincs,szét fogok esni,mint ha öregettem volna mert úgy fáj a hátam a sok üléstől,lábaim is attól hogy nem tudom használni őket,ilyen meg olyan szabályok vannak 1 havi fizetésem arra ment el hogy az osztrákoknak gyorshajtást fizettem igaz nem egyet de ha itt 50 helyett 52 km mész azért is megvagnak,olaszban is fizettem, kb olyan ez mint a vándor cigány élet nekem ez egy szenvedés,kivételes ez a nap mert most keveset kellet dolgoznom mehetnék sétálni de esik az eső és ez a párás levegő van na és Várakoznom kell mert bármikor be jöhet egy munka ahol jön az üzenet és már indulni is kell.

Nekem ennyi bőven elég volt a világból,máshol sincs kolbászból a kerítés,más hízik ebben a munkakörben én meg fogyok,szóval kb ennyit erről az egészről.


Akármennyire is pozitív akarok lenni nem megy,tálán most jó mert valamennyire pihent vagyok és tudok gondolkodni is.


22 éves vagyok.



2020. júl. 25. 16:15
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

Szebben nem tudom ki fejezni magamat de tegnap 2 búza is megtalált engem,volt lehetőségem 10 percet sétálni erre ment előttem egy ember és le húzta a nadrágját többször aztán el mentem más merre és követett meguntam és le ordította el ment, vissza fél ugyan így egy másik megtalált,ez a mai Németország.

Ha megállsz egy lakó ház mellet rád hívják a rendőröket szuper.

2020. júl. 25. 16:25
 2/56 anonim ***** válasza:
33%

Minden munka stresszes, vagy maga a munka, vagy minimum a kollégák vagy a főnök miatt.

Saját vállalkozás lehet kevésbé stresszes, de minden munka stresszes, ahol emberek dolgoznak, mert minden csapatban, minden munkahelyen minimum 1 ember úgy is lesz, aki "megkeseríti az életed".

Ezt meg kell tanulni ignorálni felnőtt módjára, a sztresszhelyzeteket meg kezelni.

2020. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
13%
Egyél, azt nem halsz éhen!! 10ből 9 fogorvos ezt ajánlja.
2020. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
8%
Orvost keress fel
2020. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
43%

Ne haragudj, de álomvilágban élsz. Nincs olyan munka, ami nem stresszes, ahol nem kell időre teljesíteni (mert 8-16-ig valamit csak kell csinálnod...), plusz hétvége (vasárnap) a legtöbb helyen duplán fizet.

Menj valami irodába minimálbérért, vagy ilyesmi.

2020. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
20%
Ha tanultál volna akkor olyan munkád lenne amit akarsz. Így viszont nem lesz sajnos, örülj ennek is.
2020. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
92%
Futarkodj itthon akar etel akar csomag futar, annyira tuti nem stresszes es lehet normalis muszakokat vallalni.
2020. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
10%
Igen a mai Németország visszatért az 1918-as évek utáni kommunista időkhöz jól láthatóan
2020. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 Miss Endzsi ***** válasza:
35%
Tanyán is dolgozhatsz.
2020. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi, tényleg álomvilágban élsz. Mindenki ilyen munkát keres, de úgy is be kell áldoznod valamit. Lehet egy műszakos lesz, de hétvégézned kell. Lehet nem stresszes, de alacsony lesz a fizetésed.

Gondold át, mit tudnál beáldozni, így könnyebben kereshetsz.

Én pl. több szabadidőre vágyom, így hajlandó lennék kevesebbért dolgozni.

2020. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!