Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan használják a TESCO...

Sokan használják a TESCO online bevásárlási lehetőségét? Vajon van rendesen dolguk a webshopos bevásárlási asszisztenseknek? (több lent)

Figyelt kérdés

Diákmunkáról lenne szó, az online rendeléseket kell összekészíteni és rakodni egy Tesco áruházban. Ráérésem alapján a 8 órás műszak lenne a legjobb, de félek, hogy sok diákmunkához hasonlóan az idő nagy részében nincs munka és lassan telik az idő. Ha tudnám, hogy megállás nélkül járkálni kell és gyűjtögetni az árut, akkor nem lenne kérdés, hogy bevállalom egy-két napra a 8-at, leginkább azért, hogy ne kelljen feldarabolni több napra a munkát (minimum óraszám van), illetve azért is, mert oké, hogy fizetnek, de ha már ott vagyok, szeretném munkával tölteni az időt, mert máskülönben tanulhatnék is itthon. Szóval szeretném, ha nem időpocséklás lenne.


Valaki dolgozott már ilyen munkakörben?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. okt. 14. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sok rendelés lehet... Akárhányszor akarok rendelni tőlük csak idétlen időpontokban lenne kiszállítás. sztem próbáld meg.
2020. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hetekre előre be vannak telve a foglalható időpontok. Van munka bőven.

Illetve áruházi átvétellel is lehet rendelni, nem csak kiszállítást kérni. Nem fogsz unatkozni valószínűleg.

2020. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem tom miért nem jó telón olvasni, amikor nincs hajtás.
2020. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Utolsó: persze, végülis el lehet ütni az időt hasznosan, ha más nem, pihen az ember egy kicsit - szintén hasznos. Remélem beválik/jó lesz.

2020. okt. 14. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgoztam ott diákként, és bizony van mit csinálni.
2020. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!