Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjak fel?

Hogyan mondjak fel?

Figyelt kérdés
Egy nagyon gáz kocsmában dolgozom (mindennapos a verekedés, ordítozás, lopás), irreálisan magas óraszámban, kevés pénzért. A főnök viszont nem rossz arc, és épp tervezi, hogy nyit egy kis büfét, oda felvenne, csak december 31.-ig kellene itt kibírnom, ha minden igaz, hallottam már olyan pletykát is, hogy abból nem lesz semmi. Most mehetnék egy olyan munkahelyre, ahol egyedül dolgozhatok (nem kiszolgálás), rugalmas időbeosztással, 1000 forintos órabérért. Fix munka, azonnal kezdhetnék is. Ma és holnap dolgozom a kocsmában, utána két szabadnap jön, de őszintén szólva csütörtök reggel nem akarom már felvenni a munkát. Mit tegyek? Hogy mondjak fel, hogy ne kavarjak össze mindent? Nem akarok senkivel kitolni, nem barátkoztam sem a főnökkel, sem a kollégákkal, de nem szeretném, ha valaki emiatt szívna.
2020. okt. 18. 07:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

Tapasztalatlan vagy. Amúgy én is ilyen voltam. Még most is kicsit félelmetes lenne felmondani.


De a lényeg: a félelem nem baj, a lényeg, hogy miközben fél az ember is tudjon cselekedni. Mert ha nem az már gyávaság és az baj.


Szerintem gépeld be és nyomd meg a küldést. És a többire meg majd reagálsz akkor ha már zajlik az már könnyű lesz. Ott már csak az a lényeg, hogy bármenynire marasztal is mondd hogy nem ez már eldőlt.

2020. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Tényleg rosszul érint, hogy ajánlotta, hogyha bezárja ezt az egységet, akkor menjek a másikba, meg számít rám. Bár arról volt szó, hogy büfét nyit, de az elfelejtődött már. Oda mentem volna szívesen, kocsmában nem akarok dolgozni.
2020. okt. 22. 16:10
 33/50 A kérdező kommentje:
Basszus, szó szerint nem merem megírni, hogy beszélni akarok vele. Nem sok munkahelyem volt eddig, ez a harmadik, mind hosszútávú volt, csak ez nem, ez lenne a harmadik eset, hogy felmondok, de az előző helyeken a főnökökkel volt baj, így felmondtam azonnali hatállyal. Most itt ezt így nem tudom megtenni
2020. okt. 22. 16:13
 34/50 A kérdező kommentje:
Sajnos azon is gondolkozom ki lesz a lányával, ki fog jönni helyettem, mit fognak szólni a többiek (eleve fogadásokat kötöttek, hogy meddig bírom)
2020. okt. 22. 16:20
 35/50 anonim ***** válasza:

Ő oda merte neked adni a csöves 3500 ft-ot? Bántani? Feljelentheted akkor... Szavakat majd engedd el...


Ajánlgatni én is tudok... Meg ha oda vinne ott is 3500-at adna? Legyen már önbecsülésed bakker!

2020. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Ezek legyenek az ő gondjai.. van annak a lánynak apja meg anyja ha külön vannak akkor is.


Eddig bírtad na és? Ők meg ott tűnnek el a süllyesztőben azt akkor legyen nagy a pofájuk mikor sorba kilesznek rúgva! Neked lett egy jobb lehetőséged ezért léptél nem mert nem bírtad

2020. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Úgy érzem magam, mint egy patkány amelyik menekül a süllyedő hajóról
2020. okt. 22. 16:26
 38/50 anonim ***** válasza:
Akkor ne fogadd el az állást ennyi és menj be holnap is. Bocsika de ez most full gáz.
2020. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Tudom. Akkor is nehéz. Nagyon nehéz. Nem sok tapasztalatom van felmondásban, alig kellett idáig.
2020. okt. 22. 16:32
 40/50 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy itt nyöszörögsz már le lehetett volna írni azt a nyamvadt sms-t, ha ennyire értékeled magad akkor sajnálom. A te megélhetésed számít mindig nem az ilyen putri bandáé akikről írsz. Ők néznék a te érdekeidet? Gúnyolódtak rajtad eddig is... Azt még sajnáltatod magad meg őket.


Ha neked kéne helyettük bemenni azt hiszed nyafogna bármelyik itt? Rég felmondott volna, meg szórná a konfettit

2020. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!