Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehet a postán sofőrködni?

Milyen lehet a postán sofőrködni?

Figyelt kérdés
Van sokszor felvétel.Amiket hallottam még talán az a legnyugisabb az összes cég közül,hisz félig meddig állami. B,c jogsim van és nem vagyok egy nagyon pörgős tipus...
2020. okt. 19. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig a Posta szállításban kell ám "pörögni"!

(Nem is beszélve a közalkalmazotti bértábla használatáról!)

2020. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sz@r. Nem véletlenül kell folyton új embert keresniük. Ismerősöm ott dolgozik, mesélt pár dolgot...
2020. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor van felvétel. Nem nyugis: meghatározott útvonalak, pontos érkezések és indulások, C, CE kategóriánál + tachográf. A rendőr, NKH nem fog különbséget tenni, mert postai dolgozó. Ugyan úgy tachográf ellenőrzés. Közalkalmazotti bértábla (Br. 161.000/hó). Emelőhátfal vizsgát is kérnek.
2020. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Nincs felvétel. 1 éve Veszprémbe meg Győrbe keresnek ott meg vicc a fizetés csak az megy oda aki szeret ugyan azokra a helyekre menni zöld autóval valakinek tetszik a zöld szín és nem érdekli a fizetés.


Dél-dunántúlon Alföldön egy szabad hely sincs pl.

2020. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Strapás.
2020. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a Gls és társai meg a fuvarozó vállalkozók még rosszabbak,úgy hallottam(az autók sincsenek annyira karbantartva,nem jelentenek be normálisan,nincs munkaidő vége...A postánál látok több 50,60as kövér embert. Ha ők bírják csinálni akkor csak bírom én is 34 évesen.Amúgy a mi városunkba van felvétel kisautóra(meg egy kis ismerettségem is).
2020. okt. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!