Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapestiek mennyi a nettó...

Budapestiek mennyi a nettó fizetésetek megtudtok élni belőle?

Figyelt kérdés

Mi a végzettséged?

Mennyit dolgozol 1 nap?

Lakhatás kaja, rezsi mennyire jön ki neked?

Mennyit tudsz félretenni?


------


Pár nappal ezelőtt voltam egy állásinterjún egy hatalmas multi milliárdos cégnél és olyan nevetségesen kevés pénzt ajánlottak, hogy majdnem elsírtam magam. Élelmiszeripari technikum végzettséggel.



Budapesten! Bruttó 175.000Ft (nettó 115e) ajánlottak 3 hónapig, se kafatéria se semmi, bármikor kirúghatnak, ha nem illek a csapatba.

Ja és cipekedjek is, 1 műszakba. Aztán ha úgy látják akkor lehet cafatériákkal bruttó 260.000Ft-is de ez már 3-4 műszak. ez olyan 145.000Ft nettó sacra. És ha termelés van akkor hétvégente is be kell járni.


8 órába.



Az ország keleti részén, is megkeresnek ennyit. Kukások ennyit kapnak gyakorlatilag, oda meg nem kell érettségi se technikum és teljesen fel vagyok háborodva.



300-350.000FT (200-250.000nettó)Bruttóba alapból járnia kéne 8 órába szerintem.



2020. okt. 24. 07:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért olyan hihetetlen a netto 750. Párom 26 és ő is IT-s cégnél programozó és most netto 600-t kap, pedig még junior kb, mert az egyetemet 1 éve végezte el, szóval nem tolja régóta az ipart.

Na de a kérdések:


Nekem jelenlegi végzettségem érettségi, de folyamatban van a diploma. Nagyjából heti 20 órát dolgozok, ez naponta össze-vissza van.

Lakhatás 120+ 20-30k rezsi.


Félretenni nem nagyon tettünk, mármint van megspórolt pénz, de azt jövőre házra költjük, mert nem szeretünk albérletbe lakni, se panelban.

2020. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!