Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha a főnök...

Mit lehet tenni, ha a főnök flegma és csak akkor kedves, ha adok neki valamit vagy szívességet teszek?

Figyelt kérdés

Próbálok jófej lenni vele, de néha úgy érzem mintha kutya lennék. Egyszer nem vállaltam be egy extra műszakot (szrul csinálták meg a beosztást mint általában), és olyanokat vágott hozzám, hogy ő rendes volt, de már feladja, meg h nem vagyunk egymásnak senkik, csak kollégák stb.

Ha egy vásárló felidegesíti mindig másokon éli ki a dühét, aztán meg úgy tesz, mintha semmi se lett volna...



2020. okt. 24. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Nalunk is van osztalyvezezö akit mindenki utàl de csak mert folyamat idegbeteg es mindent a személye elleni tàmadásnak fog fel.

A helyzetem mondjuk nagyban megkönnyiti hogy hal eg nekem csak elektronikusan kell vele dolgoznom de nem egyszer beszolt nekem is habàr szakmai jelleggel nem szemelyeskedve.


En mindig diplomatikusan reagaltam le ész és szakmai ervekkel szoval hal eg sikerült vele intelligens szakmai vitàt lefolytatni.


És ami a trükköm volt a helyzet globalis megoldasara: azt èreztettem vele, hogy en mellette állok, segitem öt a munkajaban, azaz nem felülellenörzöm (ez volt a baja ugyanis ha doksikat kérek be azt ö ugy vette hogy en szamonkerem öt miert nem adta már le, elmagyaraztam neki hogy azert kap listàt tölem mindog hogy ne neki kelljen azon gondolkodni hogy mi van màr meg es mit kell még potolni hanem ezt segitségképpen megkapja tölünk azaz nem ellene iranyulnak a bekérések hanem a keze alá dolgozunk igazabol)

Mindez mellett a leveleim"alázatosan"vannak fogalmazva, szeretném kérni ha szabad, megkérdezhetem szamlazzuk ezt vagy azt, vagy nem kell számlàzni? Stb

Ahelyett hogy csak siman kérnék valamit hogy küldje meg, illetve ahelyett hogy ravilagitanék arra hogy miatta nem tudunk szamlazni mert elmulasztott valamit.



Ezzel az alazatos stilussal es azzal hogy folyamat azt ereztetem vele hogy en nem ellene vagyok hanem vele, szabàlyosan meg is kedvelt.

En megy egyszerüen csak rajöttem arra hogyan kell hülyéket kezelni es utálom tovabbra is ahogy a többiek.

2020. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D
2020. okt. 24. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!