Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkatársad flegma lenne...

Ha a munkatársad flegma lenne veled, mit tennél? Tűrnéd?

Figyelt kérdés

Közvetlen munkatárs, együtt dolgoztok, mégis ő kicsit nagyobb pozícióban van.


Ha olyan kedve van akkor flegma, lekezelő, beszólogató.


Az ilyet hogy kell kezelni? Tűrni kell?


2017. máj. 29. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Visszaszólnék. Alapból nyugis vagyok és utálok megbántani másokat. Először próbálnék viccesen visszaszólni. Ha nem veszi a lapot, akkor viszont úgy elküldeném melegebb éghajlatra, hogy utána kétszer is meggondolná, hogy egyáltalán hozzám szóljon-e.
2017. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:
Nem. Lefosni kell.
2017. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én egyébként konfliktuskerülő vagyok. De már csak azért is visszaszólnék, mert ha nem teszed, akkor azt hiszi, hogy veled bármit megtehet és csak úgy magától nem fogja abbahagyni. Mondjuk itt nálunk biztosan nem tehetné ezt meg, mert aki ilyen stílusú, azt már a főnök kiosztja, de a munkatársak között is van több is, aki helyrerakná. Úgyhogy lehet, hogy nekem már nem is lenne vele dolgom :)
2017. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én eleinte kis nyuszika voltam a munkahelyen, amikor rágalmaztak, szemétkedtek, akkor sem szóltam vissza. Eredmény: a kolléganőm elérte, hogy kirúgjanak. Nos, ezután úgy voltam vele, hogy semmit sem ér, ha hagyom magam, és onnantól kezdve ha bárki olyat mondott, ami nekem nem tetszett, épp csak a k.... anyjába nem küldtem el. Néha már annyira durván beszéltem a kollégákkal, hogy csoda, hogy nem rúgtak ki azonnal :D De ha hagyod magad, akkor eltaposnak, ezt jól belém verték.
2017. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is beszólnátok neki (már aki), ha akkor csinálja ezt mikor rosdzul csináljátok, vagy nem úgy csináljátok a feladatot ahogy ő gondolta?
2017. máj. 29. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos van neki is valami hibája, pl. nem tud helyesen írni, vagy tudom is én... Nem szoktam én sem felhánytorgatni semmit, csak ha valaki ok nélkül bunkó velem, mert pl. zavarja, hogy gyerekem van, neki még mindig nem, vagy ennek ellenére 80 kg és ritka hajú... Nem kell tűrni, főnöknek kellene helyretennie, de ha ő meg egy bábfigura, akkor azzal vissza is él. :(
2017. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5: akkor is szólnék a stílusa miatt.

A vezetőnek is megmondtam, amikor gázos stílusban hordott le. Megmondtam neki, hogy ha hibáztam is, akkor sem beszélhet velem így senki sem, még ő sem. Később elmondta, hogy nagyon tetszett neki, hogy kiálltam magamért :)

2017. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor nincsenek magasabb pozícióban, csak úgy képzelik magukról abból kifolyólag, hogy régebb óta vannak ott, és/vagy idősebbek. Nekem, ha legközelebb ilyennel lesz dolgom, tuti megmondom neki, hogy nyomja a stresszét a csajára vagy a kutyájára, de ne énrám.
2017. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért hagytam ott a Tescot, mert elegem lett belőle, hogy nálam magasabb beosztásban egy rossz nagyszájú, kötözködő roma van. Vagy egy olyan, aki háromszor volt hatodikos, és kétszer hetedikes.
2017. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Eltelt majd 3 hónap, ez a kolléga változott valamit pozitív irányba?

2017. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!