Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet be jutni ha 1...

Hogyan lehet be jutni ha 1 sorba nekem a munka számítani szóval minél hosszabb időre szeretnék szerződést?És melyik alakulat lenne a legjobb ha csak egy munkahelyet szeretnék ?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés a munka ahol lakom és gondolkoztam a katonaságon mert az legalább nem lenne bizonytalanság.

2020. okt. 26. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelsz az alkalmasságin, akkor lehetsz szerződés katona, ha nem hullasz ki a kiképzésen és nem zavar, hogy ide-oda vezényelhetnek. Illetve a honvédségen belül rengeteg poszt van még, irodai és karbantartó munkák is. De a legjobb az, ha elmész egy toborzó irodába ott elmondanak minden lehetőséget. Esetleg még a rendőrségnél lehet hosszútávú munkád, szintén toborzó irodát kell keresned és minden információt elmondanak.
2020. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos meg felelek ha nem akkor addig készülök amíg jó nem lesz mert ez a bizonytalanság egyszerűen elviselhetetlen.Jelenleg van munkám de korona miatt elégi bizonytalan a helyzet.Ennél még a munkanélküliség is jobb lenne mert az legalább biztos most nem tudom be megyek e holnap lesz munka az úgynevezett korona miatt.Vagy ez vagy külföld meg még max Pest ott lenne munka de lakás soha nem jönne össze főleg amilyen árak vannak ott.
2020. okt. 26. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldön is ugyanaz most a helyzet mint itt. Sorra zárnak be mindent, ott is sok a munkanélküli most.
2020. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a katonaságban van bizonytalanság, nem véletlen hogy sok katona sok éves szolgálat után leszerelve ott áll egy batyuval a bejárat előtt, és nem tudja mihez kezdjen. Ráadásul addigra beléd rögzül egy csomó olyan megszokás ami "kint" nincs. Plusz veszélyként írhatnám hogy katonaként bármikor harcba küldhetnek, de Magyarországon a katonaságot leginkább a határra zavarják kerítést őrizni (megalázó bérért és körúlményekért)
2020. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!