Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írnátok ki? Munakhelyen...

Mit írnátok ki? Munakhelyen valaki minden nap belekakál a wcbe és nem húzza le. Nagyon undorító és nagyon elegem van ebből. Szeretnék valami feliratot készíteni amivel elérem, hogy lehúzza maga után.

Figyelt kérdés
Talán valami humorosabb változatt célravezetőbb lenne, mint egy sablon szöveg. Bár nehéz, mert nem tudok egy ilyen ember fejével gondolkozni. Annyira alap, hogy lehúzom a klotyót. (Amúgy nem tudom ki az elkövető, így elő szóban nem tudom megkérni)
2020. okt. 27. 10:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A mellékhelyiséget úgy hagyd magad után,ahogy szeretnéd,hogy kinézzen,amikor bemész!
2020. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
nő vagy férfi lehet tudni?
2020. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

"Lehet hogy otthon pottyantós van nálatok,de itt nem így működnek a dolgok.Húzd le te barom!!!"

Még egy nagy nyilat is tegyél oda,ahol a lehúzó van.

2020. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmit ragaszthatnátok ki.


[link]

2020. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Női wc de nekem gyanús, hogy férfi jár be mert csak 4en vagyunk nők és férfiból meg sok van.
2020. okt. 27. 10:19
 6/23 anonim válasza:
87%

"Ha mégegyszer bejössz,és nem húzod le a WC-t kitapossuk a beled"


-Szerintem ez legyen... 🤣

2020. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Káromkodás az nem lesz jó mert még én kapok büntit. Meg a primitív ember csak feldühödik és szerintem direkt csinálni fogja. Az első tetszik de lehet, hogy neki jó így is ezért nem fogja meghatni. :/ valami vicces kéne amin nevetne es lehúzná utána. :)
2020. okt. 27. 10:22
 8/23 A kérdező kommentje:
Esetleg: "nem pottyantós wc, kérjük lehúzni!" ? Bár ez nem vicces de legalább nem hétköznapi annyira.
2020. okt. 27. 10:23
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem húzza le? Bocsi a gusztustalankodásért, de én elég nagy kábelt szoktam fektetni és az esetek felében nem megy le elsőre, le kell húznom még egyszer, van hogy háromszor is.

Lehet az illető csak nem nézi meg alapos volt e. Akkor ennek megfelelő szöveget kell kiírni.

Ha egyértelműen cseszik lehúzni, akkor nem szóltam.

2020. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan, amit hagy maga után: normál wc - normális, ha maradt benne valami, találd ki mi vagy ;)
2020. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!