Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írnátok ki? Munakhelyen...

Mit írnátok ki? Munakhelyen valaki minden nap belekakál a wcbe és nem húzza le. Nagyon undorító és nagyon elegem van ebből. Szeretnék valami feliratot készíteni amivel elérem, hogy lehúzza maga után.

Figyelt kérdés
Talán valami humorosabb változatt célravezetőbb lenne, mint egy sablon szöveg. Bár nehéz, mert nem tudok egy ilyen ember fejével gondolkozni. Annyira alap, hogy lehúzom a klotyót. (Amúgy nem tudom ki az elkövető, így elő szóban nem tudom megkérni)
2020. okt. 27. 10:04
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ma a kolléganőm futott bele. Ő is ki van akadva. De 8.5 órát nem bírok ki pisilés nélkül. Bár komolyan gondoltam rá, hogy behozok egy befőttesüveget és nap végén kiöntöm. ;(
2020. okt. 29. 13:48
 22/23 A kérdező kommentje:
Legszívesebben belenyomnám a fejét annak aki ezt csinálja. Hihetetlen, hogy 1 gombnyomáson múlik és erre nem képes egy felnőtt ember!!!
2020. okt. 29. 13:50
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy milyen helyen dolgozol de olyan opció nem lehetséges,hogy zárjátok a wc ajtót?

Ha valakinek ki kell mennie viszi magával a kulcsot és úgy tudnátok,hogy ki hagyja ott a meglepetést.Vagy lehet úgy már nem is merné otthagyni.:D

2020. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!