Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mesélhetem, hogy...

Munkahelyen mesélhetem, hogy füveztem legális országban?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én szívtam még reggel munkába menet is, haver. Nem mutatta ki semmi, nálam nem volt para. Bár kicsit felelőtlen voltam, de ez van.

Én biztos nem mondanám el senkinek, valami őrült veszélyes drognak nézhetik, és ha valamit hibázok, szerintem elkezdenék bemagyarázni hogy túl sokat drogoztam, vagy ilyesmi.

2020. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, túl személyes információ ez egy munkahelyre. Majd elkezdik beszélni a hátad mögött, hogy drogos vagy. Semmi olyat neem szabad mondani munkahelyen senkinek, ami kicsit is kompromittáló . Meg nagyon mást se, teljesen általános témákon kívül. Rosszindulatú, kaki keverők mindenhol vannak, akik azt figyelik mikor ejtesz ki egy rossz mondatot a szádon.
2020. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!