Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok, mit tennétek?

Lányok, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Pályakezdőként bekerülnél egy lottó ötös szintű helyre. A főnök viszont első héten rád mozdulna, mire te visszautasítod, és erre ő elnézést kér, és többet nem is próbálkozik.


Viszont onnantól "leírtak" a cégnél. Senki nem bánt, nem tesznek alád, csak nem vesznek észre.

Például más kapja a külföldi utakat, a vidéki konferenciákat, a jutalmakat, előléptetéseket.

A melód nyugis, a fizu több, mint korrekt, de pontosan tudod, hogy soha nem lesz előre jutás, pedig már eltelt 3 év, és még a pár hónapos gyakornok is céges kocsit kapott, miközben te csak éves bérletet.


2020. okt. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
attól függ van-e jobb lehetőség. Ha van, akkor lelépnék
2020. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez nekem nem tűnik lottó ötösnek... Én lelépnék. Ha pedig még egyszer rámmozdulna, rögzíteném és a szart is kizsarolnám belőle, ahogy korábban tettem egy volt kollégával.
2020. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ha pedig még egyszer rámmozdulna, rögzíteném és a szart is kizsarolnám belőle, ahogy korábban tettem egy volt kollégával."


- Törvénytelen!

- Ki vagy te, hogy nem lehet rád menni?

- Nem félsz, hogy elveret/elásat?

2020. okt. 27. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Jó a fizetés, nem csesztetnek és nem jó?

Nektek tényleg nem jó semmi...

Ha fejlődni akarsz (vagyis másoknak dirigálni több pénzért), az megint más, viszont akkor nem kérdés, hogy felmondasz, szóval továbbra sem értem.

2020. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

"A melód nyugis, a fizu több, mint korrekt"

a magyar emberek 99,9% -a összetenné a két kezét egy ilyen munkáért.

látszik, hogy első munkahelyed.

2020. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Keress egy másik helyet, különben életed végéig ez lesz
2020. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Balu, most nőnek képzeled magad?
2020. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Miert lotto otos egy bunozo fonok?
2020. okt. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem a szrt is kihajtjak summa cum laudeval diplomaval, te meg itt hiszteriazol. Elmész te a... Szaharaba
2020. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!