Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti mit tennétek ilyen...

Lányok, ti mit tennétek ilyen helyzetben? Vagy ez még "tűrhető"?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és együtt vagyok egy fiúval az osztályomból, már lassan másfél éve.


Nagyon rendes, meg kedves meg tudom, hogy szeret. Ha ketten vagyunk romantikus is tud lenni, nekem egy főnyeremény.

De osztályban a legjobb barátjával szoknak olyan hülyeségeket csinálni, hogy mondjuk megy ki valahová, a barátja meg rácsap a seggére. Vagy olyan is volt, hogy a barátom ment le a büfébe, megfogta a legjobb barátja kezét, és kézenfogva lementek a büfébe, meg többször volt már ilye "homár" megnyilvánulásuk is.

Azt mondják csak hülyeségből csinálják, mondjuk tényleg nevetségesek, sokat lehet rajtuk röhögni.

Lányok titeket nem zavarna, ha ilyeneket csinálna a barátotok?



2018. ápr. 12. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy zavarna, minek kéne ebben zavarnia? Elég gyerekes, de 18 éves srácnál nem tudom mire számítasz, semmi tragikusat nem látok az egészben.
2018. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kit erdekel a mi velemenyunk? Teged zavar? Lefekudtek mar? Nem ertem mi a problema. Azert nyomjak a fullban a kretent hogy nevessetek.
2018. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Te hülye vagy?
2018. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!