Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdőként van most...

Pályakezdőként van most esélyem vagy csak jövőre?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, idén végeztem grafikusként és jelenleg ux/ui-t tanulok 1 évig. Mivel felnőtt oktatás, így egy munkahely nem ártana, kb 1 hónapja jelentkezem állásokra (tudom, nem sok) ahol a szakmai tapasztalat nem számít, de igazat megvallva picit céltalan vagyok. Félek, hogy sehonnan nem fognak visszahívni, 0 tapasztalattal, a többi 25-40 jelentkezők mellett. Jövőre ellenben sikeresen elfogom sajátítani a webdesign-t (remélhetőleg), talán a két pályakör segítheti egymást? Mennyire gáz ha 1 évig nem sikerül elhelyezkednem a szakmámban?


/a szakmak tapasztalathoz visszatérve; egyedül nyári gyakorlatos tapasztalatom van, de csupán 2-4 hetesek, köztük egy külföldi.



2020. okt. 28. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Szórd mindenfelé az önéletrajzod, ami kicsit is kapcsolódik a dologhoz. Úgy már ha fel is vesznek valahova, legalább lesz valami leírható tapasztalatod.

Ami még nyerőbb lenne, ha az ismerősöknél átgondolnád, hogy valaki nem tudna segíteni. Gyakorlatilag ebben az országban a legjobb melóhelyeket csak kapcsolattal lehet behúzni.

2020. okt. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Meg kell próbálni, sok sikert!
2020. okt. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Hát ilyen-olyan webdesigner, grafikus, weblabtervező után nem kapkodnak amúgy sem
2020. okt. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Vallalhatsz, freelancer munkakat is kozben.
2020. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem van
2020. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!