Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ha alkalmi munkásk...

Mi a teendő ha alkalmi munkásként dolgozom egy bárban kell e nekem egészségügyi kiskönyv illetve alkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés
3 hónapja dolgozok itt de eddig a főnök még nem küldött el az üzemorvoshoz pedig tudtommal ilyen esetben is szükség van erre.
2020. okt. 29. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan kell. Ha bejelent alaklmanként, de lehet be se jelent csak azt mondja. Én dolgoztam olyan helyen pultosként, hogy először azt mondta bejelent aztán egyik este jöttek ellenőrizni és ki küldött a pultból, mert kiderült hogy mégse jelentett be.
2020. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit lehet tenni? Elvileg a saját üzemorvosánál kellene ezt megcsináltassam nem?
2020. okt. 29. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. Kérdezd meg a főnököt. De ha bejelent akkor elméletileg kéne alá írnod papírt is. Ha nem írtál még alá semmit egy alkalommal se akkor nem voltál még bejelentve egy alkalommal se.
2020. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell. Tàjékozódj a főnöknél!
2020. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!