Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 hónapja kezdtem új melóhelye...

1 hónapja kezdtem új melóhelyen, kiderült, hogy a főnökasszony sokszor figyel kamerán. Egyedül vagyunk az üzletben. Ez számomra annyira megalázó, azon gondolkodom, hogy ott kéne hagyni.Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Dolgoztam már 1000x leprább helyen de ilyet még sehol sem csináltam, ennyire még nem aláztak meg.
2020. nov. 2. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Persze, különben simán lophatna az alkalmazott pénzt, árut...
2020. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem teljesen normális. persze van, akit zavar. mi munkahelyünk is be van kamerázva. néha ránéz, nekem nincs vele problémám. mondjuk nálunk azért történt, mert egy korábbi munkatársunk ezt-azt hazavitt...
2020. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Ezen mi a megalázó? Azért vannak a kamerák hogy figyeljék őket. Nem dísznek rakták oda.
2020. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk ez normális hát annyi pénzt megtaláltunk így meg panaszz cáfoltunk meg a vásárlókkal
2020. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Köteles lett volna közölni elöre. Ez szabály.
2020. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is volt ilyen, csak ott volt a bibi, sztm hogy ezt se szóban se szerződésben nem említették. Az első napomon szembesültem vele. Elég kellemetlen volt, hogy figyelnek. Nem is maradtam sokáig
2020. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Fura egy üzlet, ahol soha egy vásárló nincs. Biztos, hogy téged figyel?
2020. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Az adatvédelmi hatóságnál jelentsd a GDPR megszegéséért. Ki kell kösse,hogy mit vesz. Milyen célbol ki látja, mit lát, ki fér hozzá meddig tárolja a felvételt stb

Vagy egyszerüen vedd úgy,hogy azért nézi mert rad vetíti ki a saját frusztációját

2020. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Hihetetlen mennyi gyökér jár ide, de komolyan...a kamera talán biztonsági okokból van ott, hogy ha esetleg megtámad valaki, akkor el lehessen kapni. De erre persze senki nem gondol. Nem, nem, inkább "jajj figyelnek", "jajj hát a személyiségi jogok jajj, hogy képzelik, jajj-jajj!" Majd ha bemegy oda egy késes cigány, majd akkor sipákolj a kamera miatt.
2020. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9es, te vagy a legnagyobb gyökér ha legyökérezel vkit ismeretlenül.

Nem az a helyzet amire te gondolsz.

Kevés vásárló van és a pult mögé nem jöhet be senki szóval lopni nem tudnak mivel. minden pult mögött van. És munkatarsaimtol tudom,( mert nekik panaszkodott) , hogy azt lesi, hogy mit csinálok, meddig csinálom ilyenek. Akkor néz bele amikor tudja, hogy én vagyok bent. Volt olyan hogy felhivott, hogy rossz helyre tettem vissza vmit.

2020. nov. 2. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!