Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is utálja ezeket a HR-es...

Más is utálja ezeket a HR-es tréningeket belépéskor?

Figyelt kérdés

Van 1-2 ami hasznos az új infók miatt, de amikor jópofizni kell ismeretlen emberekkel akikkel azután 99% hogy nem is fogsz találkozni vagy kapcsolatban lenni annak mégis mi értelme van?


Kedvencem az egyik "szellemes" tréning ahol úgy kellett bemutatkozni mint a kedvenc állatod a többieknek meg ki kellett találni, hogy mi vagy...


Persze utána kérik a feedbacket, hogy milyen volt és ha véletlenül egy kicsit is kritikusabban állsz hozzá akkor még te vagy a fekete bárány pedig a társaság vele utálja csak inkább még nyal nekik.


2020. nov. 5. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen is dolgoztam már, de szerencsére ilyennel nem találkoztam még. Mérnök vagyok, szerintem felállnék, ha ilyeneket kellene csinálni.
2020. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol dolgozol? Ovodában?
2020. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár éve volt egy elég nagy multinál. A mostani munkahelyemen nincs ennyire dedós szint, de itt is rengeteg "játékos" tréning van...
2020. nov. 5. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En is talalkoztam hasonlokkal melyik tetszik jobban? Egyik àbrán körök másikon kockàk.

Es ilyenek és hasonlok alapjàn már pontoznak skatulyàznak leirjàk az egész életed is :D

2020. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ah ezek a tipikus beszélj magadról, csapatépítős feladatokkal, stb. megspékelt bullshit.


Arra jó, hogy pár HR-es kiszórakozza magát, aki szeret szerepelni az szintén kitudja élni magát meg bemutatni, hogy márpedig ő milyen "cool", aki meg introvertált vagy csak kicsit visszahúzódó az még szarabbul fogja érezni magát.


Ki van ez találva na... Én amúgy az első 10p után mindig skippeltem ezeket arra hivatkozva hogy papírmunkám van stb. amit el kell intéznem a belépéshez. Eddig még bejött :D

2020. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek komolyan nincs jobb dolguk?!

Szerintem én egy szó nélkül felálltam és kisétáltam volna, ha bárhol ilyet kérnek. Ez nagyon megalázó és komolytalan.

2020. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, sose próbálkoztak nálam még ilyennel, de aznap sétálnák ki a cégtől ... nagy eséllyel lenne másnap munkàm mérnökként máshol
2020. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tavasszal voltam pár ilyenen.

mindenki ugyanazt mondta bemutatkozásnál kb.

-tavasszal a vírus miatt elveszítettem az állásomat és ezért vagyok itt.-


de szerintem ezek nem a konkrét dologról szólnak,hanem arról,hogy belemész e,képes vagy e alkalmazkodni,és kicsit megalázkodni az ilyen primitív dolgokhoz.

engedelmes vagy e.

egy szigorúbb több fordulós helyen még személyiség tesztet is kitöltettek velem és vmi olyan jött ki,hogy estj vagy mi vagyok,ezért nem vagyok alkalmas a betölteni kívánt pozícióra.

2020. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!