Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen sűrűn fordul elő...

Milyen sűrűn fordul elő veletek, hogy elkezdtek egy kérdést kiírni a gyakorira, majd a kérdés és a leírás megfogalmazása után inkább kitörlitek az egészet és nem írjátok ki?

Figyelt kérdés

Lehet ez akár egy nagyon hosszú leírás is akár, amit kitöröltök.


Pl miután megírtam egy kérdést, 10 perc gépelés után, van hogy elveszlik az értelme bennem annak, hogy kiírjam a kérdést és inkább kitörlöm az egészet, mert értelmetlennek látom kiírni.


Veletek szokott ilyen lenni? Ha igen, mi az oka?


2020. nov. 7. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem fordult elő még ilyen
2020. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Velem egyszer-kétszer.

Fejben még jól hangoztak, de ahogy elkezdtem őket ténylegesen megfogalmazni, rájöttem, hogy nincs túl sok értelmük.

2020. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Velem válaszok írása közben szokott megesni.

Rájövök, hogy félreérthető, amit írtam. Gondolkodom, hogyan lehetne egyértelműbben megfogalmazni, aztán inkább kitörlöm az egészet.

2020. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már igen. Kérdésnèl és válasznál is. Amiatt, hogy úgyis gúnyolódnának rajtam, beszólogatnának. Inkább megtartottam magamnak.
2020. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is kb mint utolsonal.

Egy adott témàban a segitség tanácsok helyett beszolásokat kapok de vmi állati meltatlan hangnemben, kb áldozathibàztatás megy, vagy a gunyolodàs csak es stb


Es mindig amikor ez a problema különbözö problemakat generàl barmelyiket ha kiirom, gunyolodàst beszolàsokat kapok.

Igy már ha hüppögve el is kezdek kiirni vmit, mielött elküldöm, bevillan minden (kb olyasmi, mintha belédvàgtak volna egy kést, es itt még meg is forgatjàk benned)bevillan, hogy ugy sem kapok segitsèget es kitörlöm.


Ujabban àtfogalmazom (pl csaladi problemat kiirok ugy, mintha szomszedproblema lenne)es olyankor kapok csak empatiàt es segitséget.

Egyszerüen vagy nem irom ki, vagy nem lehetek öszinte.

2020. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem többször is előfordult, szám szerint nem tudom hányszor, de a 10 a minimum.

Általában túlagyalás miatt törlöm ki, mert

1) mi van, ha csak túlreagálom? (barátokról szóló kérdés)

2) mi van, ha valaki felismer? (nem vagyok ismert, vagy bármi, de ez többször ott motoszkált a fejemben, mert a leírásnál néha túlzottan is részletezem a dolgokat, mert szeretném, hogy az olvasója átérezze mi is zajlik).

Viszont az új indok, pedig az emberek hozzáállása. Hónapokkal ezelőtt kiírtam az emberek kategóriába egy kérdés, semmi provokatív vagy hasonló dolog nem volt benne, csak szerettem volna megérteni, hogy mi is történt/ miért viselkedtek velem úgy, ahogy. Erre jó páran alpári stílusban rám szálltak és éreztem, hogy élvezik, hogy gonoszkodhatnak.. Na, az ilyenek miatt sokszor végig gondolom, hogy biztos ki kell ezt írni? Sajnos egyre kevesebb a segítőszándékú emberke itt..

2020. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, le kell pontozni azért, mert megfontoltabb vagyok, mint a kérdező? Aki meg ugyanolyan meggondolatlan, csapongó azt meg fel? Grat srácok.
2020. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!