Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt van az, hogy a sztárok...

Mièrt van az, hogy a sztárok mindenèrt pereskednek?

Figyelt kérdés
Ha kapnak egy negatìv jelzőt, simán bìróságra viszik az ügyet. Ha egy kétkezi munkást bármilyen atrocitás èri, csak időt veszt vele. Mièrt van ez?
2020. nov. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Egyes sztárok így akarnak népszerűséget szerezni. Sajnos a nép pedig nagyon rá tud kapni az ilyen szaftos pereskedős sztorikra.
2020. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mert van pénze az érdekei érvényesítésére legális formában.


ha most nekem is lenne erre,kapásból indítanék szerintem 5 pert azonnal.

2 személyest és 3 munkaügyit.

de mivel a leggagyibb ügyvéd óradíja is 40ezerről indul,így ez elmarad.

vagyis elmész hozzá 40e.

foglalkozik 2 órát az ügyeddel 80e.

képvisel a perben 40e.

és ez a legegyszerűbb felállás.


na a kétkezi munkás a példában magyar fizuból ezt miből finanszírozza?

a havi 200ából?

2020. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de am nem csak sztárok.

pl vona gábor annyit keresett az ellene indított undorító fidesz rágalom hadjárattal és a megnyert perekkel,hogy akár nyugdíjba is mehetne ha akarna.

2020. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Negatív jelzőért talán nem, de kitalált és újságban megjelent sztorikért persze hogy pereskednek, ez rágalmazás. Rontja a renoméjukat, ha elterjedt róluk, hogy verik a feleségüket vagy negronrottak valakit, sztem te is felháborodnál ilyesmin. Az ő dolgaikat milliók követik, nem csak 20-an, mint a tiédet.
2020. nov. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!