Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nök, van valami különlegesebb...

Nök, van valami különlegesebb hobbitok / munkátok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Digitális rajzolás, de majd szeretném belevetni magam a 3D modellezésbe, hogy ki tudjam nyomtatni a 3D nyomtatónkkal, és azt befesteni :)


Emellett az animáció (2D, majd 3D) is érdekel, egyelőre még csak elméletben.

2020. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít különlegesnek?

Több hobbim van. Egyrészt több művészetet űzök, de amin meg szoktak lepődni az emberek, hogy vívok és hogy nagyon szeretem az extrém sportokat.

2020. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3D animáció/modellezés engem is érdekel + rajzolás.
2020. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Művész munkát végzek, így nekem ez nem hobbi, hanem hivatás.

Szeretek parfümöket/parfüm mintákat gyűjteni, és mindegyikről kritikát írni különböző szempontok alapján. Mindegyikről felírom, hogy milyen jegyek találhatóak benne, és listát vezetek arról, hogy milyen komponenseket szeret a legjobban az orrom, és mit legkevésbé. Amelyik illat az abszolút szerelem kategóriába esik, azt megveszem.

Szívesen lennék orr, hiszen az átlagnál kifinomultabb a szaglásom. Ez nem mindig előny... 😅 Ha hosszabb ideig és magasabb szinten tanultam volna kémiát, akkor szívesen tanulnék parfümőrnek is.

2020. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
melyik az "abszolút szerelem"? - ha szabad tudni
2020. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Ó, te jó ég, nagyon sok van. 😄
2020. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén digitális rajzolás és 3D modellezés ^^" +weblap készítés (De ez még elég új nekem)
2020. nov. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!