Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetnék a munkahelyemen...

Hogy lehetnék a munkahelyemen Cupido?

Figyelt kérdés
A főnökömnek nagyon tetszik az egyik beosztottja, aki bár mellék állásban dolgozik nálunk, őt tartja a legjobb munkaerőnek. Mikor jellemzést kellett ìrni a főnöknek róla, akkor olyanokat ìrt, amit mèg a legtöbbet tevèkenykedő, szorgos, koreaiak kulturáját kedvelő, szép nőről nem. Sűrűn szokta nézni is. A lány is szereti, ha ő van a középpontban nála. Hogy lehetnék Cupido?
2020. nov. 13. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Foglalkozz a magad dolgával. Szerintem ez az alkalmazottnak nem kicsit lehet kellemetlen, amennyiben már ő is észrevette. A főnök meg vigyázzon, mert ha közeledik és az alkalmazottnak rossz napja van munkahelyi zaklatás lehet belőle, amibe meg gondolom te nem igazán szeretnél belefolyni.
2020. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, óvoda? Mi közöd van neked ahhoz, hoggy a főnököd mit csinál egy másik beosztottal? A főnököd meg amúgy értelmi fogyatékos hogy nem tud kommunikálni egy nő nemű beosztottjával és a te segítségedre van szüksége? Az ilyen dolgok nem egy munkahelyre valók, meg amúgy is totál egészségtelen. Mindenki foglalkozzon a maga dolgával. Az meg, hogy pozitívan jellemzi, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy bele is zúgott.
2020. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem anno az egyik tanárnővel volt ilyen gimiben. Ugyanez a helyzet, csak nem volt benne kupidó hálistennek. Hát eléggé frusztráltak a kétértelmű célozgatásai, meg az, hogy mindig rám volt szállva (belémesés szintjén). Így bele tudom élni magam az alkalmazott helyébe. Sajnálom
2020. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerelemről nem beszèltem. Aki tetszik nekünk, azt a szìvünkben minél magasabban helyezzük el.
2020. nov. 13. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyre dolgozni járunk. Eddig egyszer láttam ilyet közvetlen kollégák közt. Hát azt a szerencsétlen kétségbeesett teperést... Nem kívánom senkinek azt a cringe- élményt. Nagyon gáz volt.
2020. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4:

Igen, ezt szerelemnek hívják, pupák.

2020. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Levetkőzöl meztelenre, magad köré tekersz egy lepedőt és egy játéknyíllal rohangálsz a munkahelyeden úgy, hogy a pucér feneked kilátszik. Közben üvöltözöl a részmunkaidős csajnak, hogy "Vedd már észre, hogy a főnök meg akar dugni!".

Az eredmény garantált.

2020. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!