Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok tisztelni egy làgykez...

Tudnátok tisztelni egy làgykezű főnököt aki csicskát csinál magából?

Figyelt kérdés
Mindent megenged,vannak kivételei.Túl lágy,langymeleg típus. Minden mindegy neki.Nincs nála szervezettség.Nem látszik rajta az elköteleződés a munka iránt így nem is csoda, hogy egyes munkásai is ugyanazt csinálják amit ő.Ha valami gond van akkor hirtelen gondterheltte válik amint megoldódik minden visszatér a régi kerékvágásba.Nem tanul belőle. Ha egy munkás nagyot hibázik sajnos akkor is ez van így egyesek folyamatosan hibáznak,nem sajátítanak el dolgokat.Lepaktal az alkalmazottakkal így nem csoda,hogy azok a fején táncolnak.

2020. nov. 14. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem így hogy lehet főnök...
2020. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az se jó, ha tulságosan engedékeny, mert felbomlik a rend
2020. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

én úgy vagyok vele,hogy jobban szeretem a káoszt.

mert a káoszba teremthetek rendet.

viszont a kialakult rendhez nagyon nehezen tudok alkalmazkodni.

így én nagyon jól kijövök az ilyen formákkal.

az olyanokkal meg akik megvesznek már egy kis hatalomtól is és a munka és hatékonyság rovására megy,hogy mindenkit le akarnak dominálni,azokkal meg nem.


de a legjobb az olyan vezető,aki elvan,ért hozzá és ha látja,hogy minden hatékony és működőképes,akkor feleslegesen nem avatkozik be semmibe,csak hogy fitogtassa a pozícióját,vagy hogy kiélje a frusztráltságát,kisebbségi érzéseit.

2020. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, gyakorlatilag alkalmatlan vezetőnek.

Olyan helyen lenne csak működőképes a dolog, ahol mindenki "önerőből" 110%-osan elkötelezett és motivált

2020. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, attól a munkáját végezheti jól, a főnököknek csak a mellék munkájuk az, hogy az alkalmazottakra figyeljenek
2020. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen ez van itt teljesen felbomlott a rend és ezzel az a gond,hogy mindenki csinál amit akar és vannak akik semmit se akarnak...ez meg ugyan nem szólt semmit csak nagy nehezen mások hatására...Sok a hiba ő maga átsiklik dolgok felett és így majd idővel elfogunk veszíteni klienseket.

Vezető úgy lehet,hogy övé

2020. nov. 14. 20:56
 7/14 A kérdező kommentje:

4-es az a gond,hogy itt önerőből az öt munkásból kettő kb.50% alatt van

5-os az rendjén van nem neki kell az alkalmazottakat felügyelni de akkor valakit kikell nevezni aki kompetens mert így szétszaladnak a lovak

2020. nov. 14. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen főnökök, nem szeretem.
2020. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem se jön be.Mint ember nem lenne vele gondom,de a kivételezésével mindent elrontott ehhez még párosul ez a nagy lazaság szetfog esni a cég ha dupla ennyi munka lesz amire van esély mert növekszik.
2020. nov. 14. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:
De az mit jelent, hogy lepaktál az alkalmazottakkal?
2020. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!