Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az áruházi, bolti biztonsági...

Az áruházi, bolti biztonsági őrök munkájuk során nagyrészt valóban csak a csajokat nézegetik?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen biorobot melóban mi mást csinálsz 8 órán át, hogy megőrizd a szellemi épségedet? Persze, egy ideig elvagy a saját kis világodban, meg heti egyszer mondjuk belekeveredsz egy lopási kísérletbe vagy valami, akkor még kommunikálhatsz pár percre emberekkel, de amúgy mit csinálsz mást az álláson és sétálgatásokon kívül. Szerintem egy eléggé jó ötletnek tűnik a csajokat nézegetni és fantáziálni.
2020. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj,hogy nem csak nézegetik.A tesóm feleségét egy ilyen unatkozó gyökér őr csábította el és tette ezzel tönkre a tesóm házasságát és nyomorította meg a kisgyermekük boldog kiegyensúlyozott kiskorát.A csaj ott volt pénztáros,az őr meg 2 év oltás után révbe ért nála. Szerencsére a bátyámnak ítélték a kislányt.
2020. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

2-es, mindenhez két ember kell. Ha a tesód feleségét egy unatkozó gyökér őr el tudta csábítani, akkor biztos jó kis házasság lehetett.

De tegyük fel elfogadom, hogy az őr egy unatkozó gyökér aki tönkretette a házasságát a tesód feleségének. Viszont a tesód feleségét akkor minek nevezed?

2020. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
#2 Innen látszik, hogy a biorobot meló sajnos elveszi az emberek eszét. Mind a biztonságiőr, mind a a kasszás munka Kár, hogy ilyen munkahelyek léteznek. Kasszás melót leválthatná már a gyorskassza és a biztonságiőröket is leválthatnák már a biztonsági berendezések. Vagy legalább kapjon valami szellemi elfoglaltságot, amivel elvan és hasznos a társadalomra.
2020. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

3as.

Amúgy jó házasságuk volt.Az volt a szó szerinti töréspont,hogy a bátyámmal történt egy súlyos baleset,ami után majdnem fél évet otthon lábadozott.Gondolom a nőnek meg nem tetszett hogy a nagydarab gyúrós manusza,a határozott férfija lefogyott közben ropira érthető okból,és egy ideiglenes végtagbénulás miatt részleges idegösszeomlást kapott.Műtét közben megütötték egy idegét ami miatt fél évre lebénult a karja.

Nah és ez alatt a nő félrelépett míg a tesóm otthon volt a gyerekkel.

2020. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Na akkor mégiscsak a nő a hibás. Pont, hogy ebben a helyzetben kellett volna kitartania a testvéred mellett. Ne haragudj, de nem tudom védeni egy kicsit sem a nőt :/
2020. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mán megint megy a sztereotípia, a másik lehúzása. Nem, nem nézi mind azt.
2020. nov. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ZoliG79 válasza:
Míg üzletben dolgoztam, valóban előfordult, hogy a csajokat nézegettem, de a diszkréciót mindig megtartottam, mert nem akartam senkinek sem kellemetlen szituációt. Magyarán nem is feltűnően, nem is huzamosabb ideig, mert mi van akkor, ha sasolom a nőt és közben meg lopnak az üzletben, az nagyon kínos lett volna. Amíg az üzleten belül á-ból b-be közlekedik az őr, ha nem néz meg egy csinos hölgyet, akkor csak néz és nem lát. Akkor a lopási szándékkal érkező "vendégeket" sem fogja látni... Amúgy ennyi legyen a legnnagyobb hibám :)
2020. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A női bizt. őrök közül max. az eltévelyedettebb szexuális beállítottságúak.
2020. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!