Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nem annyira erős ember...

Egy nem annyira erős ember lehet biztonsági őr?

Figyelt kérdés
Ha genetikailag vékony. És nem számít valami keménynek. Valami új szakmát mindenképpen szeretnék tanulni. De csak tanfolyam jöhet szóba. Szóval nem tudom, ennek lenne értelme? Felvesznek valahova?

2020. aug. 16. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakas olyan hely van, ahol 80 eves haldoklo biztiorok vannak, illetve 30 kilos sracok. (Is.) Elozo munkahelyemen a biztonsagi orok pl szinte inkabb recepcioskent szolgaltak, persze ha valami baj volt akkor is az o dolguk volt, de egy munkahelyi biztioor azert altalaban nem verekszik meg ilyenek. Eleve ha olyan helyre mesz, ahol tobben vagytok, nem egyedul a te dolgod elbanni azzal, aki valamit csinal, jelented es odamennek segiteni ketten-harman.
2020. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet,sok nyugdíjas is az.
2020. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen de a nyugdíjas csak azért van alkalmazva mert megéri a cégnek, nem sok mindent kell utánna befizetni. Lehet hogy semmit. Szóval még őket is hamarabb felveszik.
2020. aug. 16. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz te is az,igaz nem lehetsz kidobó fiú de gondolom nem annak akarsz állni,itt külföldön sem Arnold Schwarzeneggerek a biztonsági őrök nagy része.
2020. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alap helyzetben nem az számít ki mennyire nagy, vagy erős.

Ha tettlegességig fajul a helyzet, ott már el van rontva az egész, egy jó bizti őr szóban megold mindent.


Szóval felvételnél hátránynak semmiképp nem hátrány.

Csak vállalnod kell a kockázatot, hogy lehet, hogy lesz tetlegesség egy nálad erősebbel.


Amúgy egyáltalán nem ajánlom ezt a szakmát.

2 évig csináltam, de csak rosszat tudok mondani róla.


#4:

80 kiló vagyok, inkább sportos mint kigyúrt állat, és minden gond nélkül voltam kidobó is.

2020. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova mész. Ha bírod a strapát menj pénzszállítónak vagy bankban a legnyugisabb.

Én teszkóban kezdtem és be is fejeztem a pályafutásom mikor bizonyos emberek sorra várták meg a kollégáimat a parkolóba, buszmegállóba... igaz ez 5-6 éve volt, de akkor kaptam vagy 90-100 ezret. Kösz de ennyi nem éri meg, hogy egész nap börtöntöltelékekkel hadakozzak.

2020. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!