Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelent valamit, hogy nekem...

Jelent valamit, hogy nekem nem szóltak?

Figyelt kérdés
2 évig dolgoztam egy helyen, 1 hónapja mentem át egy másik osztályra. Én szép emlékekkel mentem el onnan, azt hittem ez kölcsönös, mivel nem volt semmi konfliktus köztünk. Munka miatt hetente többször is át kellett mennem, akkor kedvesen üdvözöltek, nem éreztem, hogy bajuk lenne velem. Egyik kolléga a hónap elején ment nyugdíjba, és csoportosan szerveztek egy elbúcsúzást a szomszédos kocsmába, ahol átadták a búcsúajándékot is neki, de nekem nem szóltak, csak utólag hallottam róla. Rosszul esett, mert olyan, mintha direkt nem szóltak volna nekem, ráadásul én kedveltem ezt a kollégát, és szívesen ott lettem volna a búcsúztatóján. Ez egy szűk kör volt, 7 fő, akik együtt dolgoztunk az irodában. Aztán volt egy hivatalos búcsúztató is, az cégen belül volt munkaidőben, az a "kötelező" fajta, ami kevésbé személyes, és a cég adja át az ajándékot, nekem csak arról szóltak. Bevallom rosszul esett, hogy a szűk körűre nem hívtak meg, csak azért mert pár napja már másik osztályon voltam, de előtte 2 évig velük dolgoztam. Jól gondolom, ez azt jelenti, nem kedveltek, azért nem szóltak nekem?
2020. nov. 22. 17:21
 1/2 anonim válasza:
100%
Vagy elfelejtettek vagy az is lehet amit írtál hogy nem kedvelnek!
2020. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most egy hónapja, vagy pár napja?

Egyébként meg teljesen jogos, hogy nem hívtak meg. Egy belső kör, az osztály dolgozói tartottak egy privát bulit. Nem dolgozol az osztályon. Így nem hívtak. Nincs ebben semmi megsértődnivaló

2020. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!