Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Koronavírus kevés pozitív...

Koronavírus kevés pozitív hozadéka közül az egyik a hányadék céges karácsonyok elmaradása?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá, hogy a koronavírus elhozott egy olyan változást aminek kifejezetten örülök. Nálunk elmarad a minden év fő kirakodóvására cirkusza képmutatás- és hányadék gyűjteménye: a céges karácsony.


Semmi se lesz. A dolgozók egy jó része eleve home officeban van, aki meg bejár, az forgórendszerben jár be, hogy alig találkozhat mással. így céges karácsony eleve kilőve.


HÁLISTENNEK! egy hányadék képmutató szarsággal kevesebb! Azért van pozitívum is.

(remélem mostantól az idők végezetéig elmarad...hagyományt teremtünk)


2020. nov. 22. 19:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Az előző cégem jóval kisebb volt, ott elég jó hangulatúak voltak a Karácsonyi bulik. Az új céggel eddig egyszer voltam, akkor se nagyon akartam menni, idén már tuti kihagytam volna, úgyhogy nem bánom.
2020. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én sajnálom hogy elmarad a céges karácsony, tavaly volt nekem az első ilyen esemény és annyira élveztem..
2020. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Tudjuk, Balu, te még soha életedben nem rúgtál be, se céges bulin, se sehol. Nyilván zárdában vagy kolostorban nevelkedtél. És ha rajtad múlna, örökkön örökké így maradna a helyzet, mint most, elvégre a vásárláson kívül minek is kimozdulni otthonról.
2020. nov. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"elvégre a vásárláson kívül minek is kimozdulni otthonról."


Nagyjából. bringázni szoktam még. de nagyjából akkor lépem át a küszöböt ha muszáj-egyébként minek.


" soha életedben nem rúgtál be"


az még egy dolog, de egyetlen korty alkohol italt SOHA nem ittam. SOHA.

egyszer úgy 5 évesen beleittam otthon a sörbe. tán ez volt életem egyetlen alkalma.

2020. nov. 23. 07:23
 15/30 anonim ***** válasza:
14: Egy piaci kofát etess ilyen lehetetlen mesékkel!
2020. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehetettlen, faterom alkoholista volt, abban nőttem fel, ahogy veri anyámat meg engem... elvből nem ittam soha egyetlen korty alkoholt sem... 35/f
2020. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16: Bocs, de ezt nem igazán tudom elhinni. Ismertem vallásos muszlimokat, elmondásuk szerint kipróbálni még ők is kipróbálták a piát meg a berúgást.
2020. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
54%
17: már miért ne lehetne elhinni? Az én kezemben/számban pl. cigi nem volt soha, és most vagyok 31. Körülöttem az emberek jó része már tini korban kipróbálja, én viszont sosem vágytam arra, hogy ilyen büdös cuccot a számba tegyek. Lehet okot találni arra is, hogy valaki ne igyon alkoholt (én sem értem, mi ez a nagy rajongás körülötte amúgy, ki nem állhatom a piát, rémes íze van).
2020. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
18: Az emberek többsége nem az íze miatt issza. :) És lehet kapni üdítőszerűbb ízű nedűket is, például cider.
2020. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Úristen én tökre sajnálom:( mert a céges karik mindig jók voltak. Akkor osztották a pénzt meg ilyenek. Meg a jó kaják:D bulizás pia:D
2020. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!