Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Koronavírus kevés pozitív...

Koronavírus kevés pozitív hozadéka közül az egyik a hányadék céges karácsonyok elmaradása?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá, hogy a koronavírus elhozott egy olyan változást aminek kifejezetten örülök. Nálunk elmarad a minden év fő kirakodóvására cirkusza képmutatás- és hányadék gyűjteménye: a céges karácsony.


Semmi se lesz. A dolgozók egy jó része eleve home officeban van, aki meg bejár, az forgórendszerben jár be, hogy alig találkozhat mással. így céges karácsony eleve kilőve.


HÁLISTENNEK! egy hányadék képmutató szarsággal kevesebb! Azért van pozitívum is.

(remélem mostantól az idők végezetéig elmarad...hagyományt teremtünk)


2020. nov. 22. 19:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Bali nem szereti a céges karit mert elviszi a krampusz :D :D
2020. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
igazából tökmindegy, hogy hiszitek e, vagy nem, a lényeg hogy en tudom...
2020. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22: Nekem ez olyan, mintha valaki azt állítaná, hogy még soha életében nem kóstolt húst. :)
2020. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"ekem ez olyan, mintha valaki azt állítaná, hogy még soha életében nem kóstolt húst. "


Akkor megismétlem


1) alkohol soha, nem hogy részesgségről nincs szó, de még egyetlen kortyocskáról sem

2) cigi soha egy slukk sem. soha. nekem még cigi a számban nem volt, még egy slukk próba erejéig sem


tessék. lehet hüledezni.

Amikor egyetemista koleszos voltam (mert voltam!) akkor azt mondta egy koleszos társam hogy nem létezik olyan egyetemista aki szárazon csinálná végig.

Hát mondtam akkor most majd látsz egyet.

Tessék. Én szárazon csináltam végig (és még két másikat utána.)

2020. nov. 23. 14:56
 25/30 A kérdező kommentje:

"Akkor osztották a pénzt meg ilyenek. "


Na ettől nálunk soha nem kellett félni... pénzt osztani ugyan... akkor én is mennék!!!

De ettől nem kell félni. 5 ft-ot se.

2020. nov. 23. 14:58
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, akkor lehet jobb lenne, ha mielőbb rászoknál. Hidd el, jobb feszültségoldó és hangulatjavító, mint lehetetlen, kitalált kérdésekkel bombázni a GYK-t. :)
2020. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

"Ha ez tényleg igaz, akkor lehet jobb lenne, ha mielőbb rászoknál."


eszem ágában sincs. de egy időben csináltam hogy képzeletben dohányoztam minden nap képzeletben vettem egy doboz cigit az árát meg perselybe dobtam.

Hó végén meg nyitottam a perselyt.

Nem volt rossz, de már telik erre. erre se.

2020. nov. 23. 15:02
 28/30 anonim ***** válasza:
27: Mármint a piára, nem a cigire. Utóbbiról én is leszokóban vagyok.
2020. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát a piára szokjon rá akinek 6 anyja volt. Szokjál rá te.
2020. nov. 23. 15:09
 30/30 A kérdező kommentje:
Én az alkeszeket sorba állítanám a rakparton és.... lehet indulni előre. Aki átjut a túloldalra az ihat.
2020. nov. 23. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!