Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkát keresek hónapok óta de...

Munkát keresek hónapok óta de egyszerűen semmi nincs, mit rontok el?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy bármit elvállalnék csak dolgozzak valamit. Takarításhoz legtöbb helyen sajnos tapasztalatot várnak akár több évet is ami nekem nincs, boltban is kérnek vagy épp nincs felvétel. Több gyári munkára jelentkeztem de egyik se keresett meg, pedig még gyárba is mennék csak lenne pénzem. Suli befejezése óta alig találok valamit, az a valami is csak egy egy próbanap volt ami után fenét se hallottam utánuk. Ti esetleg nem tudtok Budapesten akár gyárt ahol most is van felvétel? Van egy általánosom meg egy szakmám de az nem való semmire. Most bekerültem ilyen depressziós völgybe a munkanélküliség miatt és semmihez nincs kedvem. Pedig ez nem élet, higgyjétek el én mindent megteszek hogy találjak munkát de most ez valamiért lehetetlen. Most van hogy hetek óta egy telefont se kaptam sehonnan. család ameddig tud segít de szeretnék a saját lábamra állni de korona idején nagyon nehéz. Ti hogyan kerestek munkát vagy vagytok olyanok itt akik szintén nehezen találnak munkát? 23L

2020. nov. 23. 17:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
82%
Segédápolót kórházba mindig keresnek. Ahhoz elég az érettségi. Én mindig is az egészségügyben dolgoztam, így egy napot nem voltam munka nélkül az elmúlt 12 évben, szóval az utolsó mondathoz, nem tudok igazán hozzászólni. Mindig pillanatok alatt találtam munkát.
2020. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
95%

[link]


[link]


Ha szálássalbis megfelel, Ibiden, vagy Audi Győr.


Utóbbiban 350-380 a bruttó fizetés, ami 3 hónap múlva emelkedik. Ha van éretségi, magasabb a bér is.


Sok sikert.

2020. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
77%
#2 Vagyok. Most látom nincs éretségi. Nem gond, amiket írtam vállalhatóak 8 osztályal is.
2020. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
1..látom nem olvastad át rendesen..NINCS ÉRETTSÉGIM!!
2020. nov. 23. 17:31
 5/61 A kérdező kommentje:
bocs én is most látom hogy irtad :D..
2020. nov. 23. 17:31
 6/61 A kérdező kommentje:
ja és nincs kocsim szóval csak tömegközlekedés..
2020. nov. 23. 17:31
 7/61 A kérdező kommentje:
maradnék budapesten mert szállásosakat nem szeretem inkább keresek tovább de szállásos munkahelyre nme mennék
2020. nov. 23. 17:32
 8/61 A kérdező kommentje:
amúgy ilyenekre jelentkeztem de egyikse hívott vissza :(
2020. nov. 23. 17:33
 9/61 anonim ***** válasza:
62%
Érettségi már a legalapabb munkákhoz is feltétel. Érdemes lenne azt letenni előbb. Sokat számít.
2020. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
30%

"jelentkeztem de egyikse hívott vissza"


Gondolod, hogy a te titkárnőid ülnek ott? Neked kéne telefonszámot vadászni és a sorok közt elmondani, hogy tkp téged keresnek.

2020. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!