Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy ilyen elmenetelről?

Figyelt kérdés
Ha egy nagyon fiatal munkavállaló (22 éves) másfél év ott töltött munka után teherbeesne de úgy, hogy senkinek nem szólt, hogy tervbe a baba.
2020. nov. 27. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem hogy miért nem szólt, de szerintem a főnök és az ő dolga. Valahol ha sejtik is már repül. Ugyan hallomásból tudom az utóbbit, de van ilyen. Ezekben az időkben pláne ami most van.
2020. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi - ez gyakori. A munkáltatók mikor felvesznek egy fiatal nőt, ezt mindig - mint lehetőséget - beszámítják. Ők sem beszélnek róla, a munkavállaló sem. Nem szokás erről a "tervekről" beszélni, csak a társával.
2020. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Mit kellene ehhez szólni?

Nem vagyok gyerekpárti, de mindenkinek saját dolga, hogy teszi tönkre az életét.

Két dolgot várok el, mint vezető ezzel kapcsolatban.

Ha már beütött a mennykő, akkor ne halogassa a bejelentést. Nem kell világgá kürtölni, de legyen benne annyi, hogy amikor már megbizonyosodott szóljon, hogy legyen idő a pótlásáról gondoskodni. Lehetőleg ő tudja betanítani az utódját még.

Amikor visszajön, akkor tudja megoldani, hogy rendesen elvégezze a munkáját. A jelenlét idejét és minőségét tekintve is.

2020. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szólok senkinek, hogy jövőre babát szeretnék, mert tutira, hogy elküldenének vhogy, kis cégnél vagyok. Teljesen érthető. Nem értem mi a bajod ezzel?
2020. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező normális főnök azt mondja: boldog babavárást! Szeretettel várjuk a Föld új lakóját! - megtörtént, van ilyen is! Ha meg nem normális, akkor nem kell törődni vele. És gondoskodik helyettesről. Az első 3 hónapban NEM kell bejelenteni, elég idő marad a pótlásra.
2020. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!