Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gyerekes lenne, ha...

Nagyon gyerekes lenne, ha virgácsot hozna a Mikulás az egyik beosztottamnak?

Figyelt kérdés

Szeretném "meglepni" a beosztottjaimat valamilyen jelképes Mikulás-ajándékkal. Ugyanakkor sajnos nem mindenkivel vagyok jó viszonyban. Szerintetek jó ötlet lenne, ha a csoki mellé ő kapna egy virgácsot is? Azt nem tehetem meg, hogy neki nem adok csokit, de szeretném jelezni felé, hogy azért nem ugyanazt érdemli, mint a többiek.

Nagyon gyerekes gondolat?



2020. dec. 1. 09:56
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem gáz, csinálhatod
Mindenki kapja ugyanazt, nem tehetsz ilyen módon különbséget
Hagyd az egészet, inkább senki ne kapjon semmit
43 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem korrekt megoldás.

Mindenképpen jelezned kell neki, ha probléma van vele, különben honnan tudja?

Sőt: ezt később majd részletesebben is meg kell beszélned vele, mert az önmagában kevés, hogy "probléma van".

2020. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jeleztem már neki többször is, de nincs semmi változás. Ily módon is próbálom "szívni a vérét".
2020. dec. 1. 10:11
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha az emberek a passzív-agresszív jelezgetések és egymás háta mögötti kibeszélések és a kerülőúton tett feljelentgetések helyett megbeszélnék a problémáikat, ez egy jobb világ lenne. Nem arról van szó elsősorban, hogy ez gyerekes, hanem arról, hogy ez nem megoldja a problémát, csak még jobban elmérgesíti a viszonyt.

Arra persze jó, hogy szellemesnek érezd magad és jópontot szerezz a saját klikked előtt. Majd húsvétra kapsz egy passzív-agresszív üzenettel ellátott bögrét az illetőtől.

2020. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

"Jeleztem már neki többször is"

Pontosan hogyan?

Nem csak jelezni kell, el is kell mondani!

2020. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg elég gyerekes és bántó. Arról nem is beszélve, hogy negatív diszkrimináció. Szerinted nem esne le neki? Ha meg ennyire gáz az illető, miért nem küldted el?
2020. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Ennek mégis mi ertelme??

Vagy ne adj senkinek, vagy ne hangsulyozd ki.

A gesztus a lenyeg, az egyenajandek, nem az uzengetes

De ha nem csinalod meg, akkor is tudjak a viselkedesedbol - mar vics, de- h gyoker vagy bizonyára...

2020. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Miss Endzsi ***** válasza:
51%
Nyenyenyenye.
2020. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Leültem vele nyíltan beszélgetni ebben a témában, mégsem láttam változást. Nem a munkájával, hanem a hozzám való viszonyával és a hisztis/sértődött megnyilvánulásaival van a baj. Mivel nőről van szó, gondoltam a saját módszereit használom ellene, de nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet.
2020. dec. 1. 11:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Én csak hozzám közelálló embernek adnék virgácsot viccből. Ha tényleg van valami feszültség vagy probléma közöttetek, akkor nem ez a megoldás.
2020. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Jahh, hogy veled mindenki kedves legyen, ne mondjon ellent...


Ami neked hisztis, sertodott, sz tok mas is lehet igazabol. Pl megbantott, depis..

2020. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!