Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt az edzésprogramot mennyi...

Ezt az edzésprogramot mennyi időnként javasolt csinálnom? Jó így ahogy beosztottam? (lány)

Figyelt kérdés

Tehát van Rubint Rékának a "Napi 20 perc önmagadért" c. videója (link: https://www.youtube.com/watch?v=kvw7WVTX4-Q) Ebben 20 perces blokkokban van elosztva 4 edzés. Ha ezeket úgy csinálom, hogy minden 2. nap egy héten sorban a 4 blokkot, az úgy jó?

(Kicsit állóképességre meg alakformálásra akarok csak menni, fogyás nem cél).


21 /L



2015. dec. 24. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Rubint Réka. Te jóisten... feltűnt, hogy a testépítés rovatban vagy?
2015. dec. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szteroidos transzvesztita lenni, nem tudom hova tehettem volna fel, talán téli sportok? Kerékpározás? :))
2015. dec. 24. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen ha megfognál egy súlyzót azonnal szteroidos transzivá változnál. Ez a két csaló az ilyen hülyékből gazdagodott meg.
2015. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam súlyzóval edzeni, de nem bírják az ízületeim.... (egyébként ahogy már leírtam, nem izmot akarok építeni, hanem állóképességet) akkor aki fut, az sem edzés mert nincs nála súlyzó? ez a fajta mozgás nekem sokkal jobban testhez áll, és nem hiszem hogy semmi értelme nem lenne, mert olyan izomlázam van másnap hogy meg sem tudok mozdulni...de jó akkor köszönöm a hasznos választ. Biztosan te is a sok tesztoszterontól vagy ilyen agresszív így karácsonykor. Inkább ebben a kategóriában nem teszek fel kérdést.
2015. dec. 24. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
jaja most toltam szét a tojáslikőrt tesztóval, úgy a legfinomabb.
2015. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Heti 80 perc önmagadért" az édeskevés, ha az állóképességedet és az alakodat akarod formálni belátható időn belül. Ha ő is csak ennyit csinálna, az életbe nem nézne ki negyed ilyen jól se.


Az alakformálás arról szól, hogy növeled az izmot a testeden. Ezt a dolgot a leghatékonyabban egy olyan helyen tudod véghez vinni, ahol különböző méretű súlyzók és különféle típusú erőfejlesztő gépek vannak, amikkel a legkülönfélébb módon tudod megdolgoztatni a tested. Ez a hely a konditerem. De tudom, te oda nem akarsz menni.


Akkor marad az otthoni edzés. Nézz utána a neten milyen súlyzós gyakorlatok vannak, a videóben is biztos vannak értelmesek, de nem rángatózva kell végrehajtani őket, mint egy idegbajos, hanem lassan, koncentráltan. És legyen meg a napi egy óra edzés heti 3-4 alkalommal, ne csak 20 perc.


Állóképesség növelésre kardió mozgás. (futás, szobabicikli, taposógép, stb. nagy intenzitással).


Az ízületeid akkor nem bírják, ha túl nagy súllyal, szabálytalanul csinálod, de az is lehet, csak bele kell rázódnod. Eleinte nekem is folyamatosan fájt a csuklóm.

2015. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Régebben 2-3 naponta csináltam 1-1,5 órát, az látszott elég jól. De mekkora súllyal érdemes kezdeni? én 2 kilóssal csináltam de nekem az nagy volt még :S
2015. dec. 25. 09:57
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akarok úgy kinézni mint ő (szerintem nem néz ki jól), szerintem ez a fajta edzett test már egyáltalán nem nőies, a nőn legyen egy kis husi azért :) Csak kicsit feszesebb feneket, formásabb derekat stb. nem akarok ilyen szálkás lenni.
2015. dec. 25. 10:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha sok a 2, akkor, 1 vagy 1,5 kg-val kezdd. De ez gyakorlatonként változó, hogy mi a sok. 2 kg-val lehet már sok a bicepsz, de vállból nyomni lehet, hogy még a 4 kg is kevés. Szerezz be egy egész súlyzó szettet.


Fenékre guggolás súllyal, vagy kitörés, illetve csípőemelgetés.

2015. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha allokepesseget szeretnel javitani akkor szerintem szerezz be egy ugralokotelet es fuss rengeteget. Esetleg probalj ki egy ket kuzdosportot. Szamomra a box volt a legkezenfekvobb allokepesseg javitasra
2016. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!