Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért fordulnak ki az emberek...

Miért fordulnak ki az emberek magukból?

Figyelt kérdés
Tegnap beöltöztem tèlapónak a munkahelyen. Gondoltam jó móka lesz.A szünetben sètáltam a piros kabátomban, puttonnyal a hátamon, aztán beszólt az egyik idősebb fèrfi főnök, hogy Szibèriàba kèszülök? Miért vagyok így beöltözve, sapkàval a fejemen? Nem vagyok normális.Èn meg elkèpedve nèztem, hogy most mi lehet a baj. Hallottam, hogy sok a munka, nem èr rà csomagokat osztogatni, amit èn akartam. Viszont, nagyon ünneprontó volt. Más munkatársam, főnök megdìcsérte.Azt figyeltem meg, akit nem kedvel, azzal csúnyàn beszèl. Velem eddig nem volt ìgy. Mit tegyek? Màsok is panaszkodnak rá. 19/N
2020. dec. 6. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Már vártam a sztori végén az aktuális kor/N-t, amit a többi szürreális irományod végére biggyesztesz...
2020. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!