Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Él még a tanulói jogviszonyom?

Él még a tanulói jogviszonyom?

Figyelt kérdés
2020-ban végeztem technikusin ahol a gyakorlati részt külsős cégnél folytattam.Márciustól ugye online oktatás volt így a szakmai gyakorlat megszűnt teljesen.Levizsgáztam júliusba és később bejelentkeztem munkaügyibe munkakeresőnek, ahol megkérdezték hogy mi volt ez nyári munka, vagy szakmai gyakorlat Mondtam technikusi gyakorlat, aztán beregisztráltak.Ma kellett visszamenni 3 hónap után ahol megint mondták hogy benne van a gépbe még mindig a cég.Most akkor még mindig be vagyok jelentve szakmai gyakorlati helyre, vagy micsoda?Ha igen akkor egyáltalán hogy vettek fel munkakeresőnek és nem szóltak hogy aktív még a szerződés, mikor már márciús óta nem voltam és az iskolát is kijártam.A pultnál lévő egyik dolgozó azt mondta hogy véletlenül maradt bent biztos.

2020. dec. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárt h fizessék utánad a járulékot. Nincs ügyfélkapud ahol ellenőrizhetnéd?
2020. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Énis úgy vagyok vele, hogy kétlem hogy fizetnének utánam mai napig.+ a szakmai pénzt se kaptam már Suli után a cégtől.Nincs olyanom,azt hol lehet csinálni?
2020. dec. 7. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Foglalj időpontot a lakóhelyed szerinti kormányablaknál, és regisztrálhatsz ott ügyfélkapus account-ot.


[link]

2020. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanuló jogviszonyod nem él, ha már nem tanulsz, de a tanulószerződés igen, ha nem határozott idejű. Nálunk a szerződés megszűnik abban a pillanatban, hogy felmutatjuk a gyakorlati helyen a technikusi bizonyítványt. Kétlem, hogy fizetnének utánad a dolgokat, de mi szerepelt anno a szerződésben a megszűnésére vonatkozó részben?
2020. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!