Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz ha 10 év után senkitől se...

Gáz ha 10 év után senkitől se fogok elköszönni? felmondás

Figyelt kérdés

10 éve vagyok egy helyen, kis cég. felmondtam, de azt még senki se tudja csak a főnök.

Ugye dec 18án letesszük a lantot és jan-ig nem is megyünk, téli leállás van.

de azt senki se tudja hogy én meg úgy megyek el dec-ben hogy jan-ban vissza se megyek. vagyis, dec-ben senkitől se köszönök el, jan-ban meg már senkitől se lesz alkalmam elköszönni mert ott se leszek.

és ez egy tudatos húzás tőlem, nem csak „így alakul“.

ez gáz? Hogy 10 év után annyit se mondok senkinek hogy na szevasz?


2020. dec. 12. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
De gáz, de mivel a jelek szerint ez neked így teljesen rendben van, fel nem foghatom, minek kérdezed meg.
2020. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyetlen emberrel sem voltál jóban, egy kicsit sem, akkor teljesen normális.
2020. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ők a kollégáid, leszarják hogy elmész vagy hogy elköszönsz-nem köszönsz el.
2020. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

rájöttem még akivel jóban is voltam (valamennyire) az is mind a főnökség seggnyalója.

volt akiről kezdettől tudtam hogy seggnyaló na velük kezdettől egy szó se beszéltem. de voltak akikről azt hittem független gerinces emberek,. aztán ugyanolyan mocsadékos patkányok ezek is.

2020. dec. 12. 10:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. Úgyse fogtok már találkozni
2020. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

kérdező, én 18 év után se köszöntem el senkitől.

ezek csak kollegák nem emberek minek köszönnék el tőlük.

2020. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

" Úgyse fogtok már találkozni+"



Ki tudja! nekem most egy volt főnököm a beosztottam! C'est la vie! anno ő ugráltatott engem most én őt!

2020. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is lett olyan volt kollégám újra munkatársam, akit egyébként utáltam. Szerintem jobb egy elköszönő emailt kiküldeni, de amúgy normális helyeken bejelentik a vezetők azt is, hogy xy felmondott és eddig lesz velünk... Szóval el tudom képzelni a hely színvonalát, de jobb emelt fővel távozni.
2020. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én 12 év után mentem el úgy, hogy egyik nap a munkaidő végén bepakoltam a táskámba, és többé a cég környékére sem mentem. Borzalmas emberek közt kellett szenvedni, még akkor is, ha nekem volt a legmagasabb a fizetésem.


Új telefon, új szám, új élet..nincs is szebb érzés.


Nem gáz, ha nem köszönsz el. Sokan tesznek így. Az ottmaradtak nagyon jól tudják, hogy ez egy vélemény.(róluk)

2020. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Drámai elköszönést én sem rendeztem. 1-2 ember volt, akivel beszéltem, de velük utána is néha. Voltak olyanok, akikkel amúgy munkaidőben haver voltam, de tudtam, hogy mennyire kétszínűek, ezért tőlük nem köszöntem el. Meg voltak olyanok is, akikről tudtam, hogy hirtelen elkezdenének jópofizni, hogy ne maradjanak le semmiről.

Szóval nem, nem gáz.

2020. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!