Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz ha 10 év után senkitől se...

Gáz ha 10 év után senkitől se fogok elköszönni? felmondás

Figyelt kérdés

10 éve vagyok egy helyen, kis cég. felmondtam, de azt még senki se tudja csak a főnök.

Ugye dec 18án letesszük a lantot és jan-ig nem is megyünk, téli leállás van.

de azt senki se tudja hogy én meg úgy megyek el dec-ben hogy jan-ban vissza se megyek. vagyis, dec-ben senkitől se köszönök el, jan-ban meg már senkitől se lesz alkalmam elköszönni mert ott se leszek.

és ez egy tudatos húzás tőlem, nem csak „így alakul“.

ez gáz? Hogy 10 év után annyit se mondok senkinek hogy na szevasz?


2020. dec. 12. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Azért annyit mondanék nekik, hogy: "ez volt az utolsó nap, amikor találtunk, jövőre már nem jövök. Szevasztok!" Ennyi.
2020. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem gáz!! Legyen nekik meglepetés. :)
2020. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan munkahelyem, ahol nem alkalmaztak tovább miután lejárt a szerződésem, szóval senki nem tudott róla hogy létezem is kollégák közül, vagyis tudták, de szinte nem is találkoztam velük, csak a megbeszéléseken. Aztán mikor lejárt a szerződésem közölték hogy nem alkalmaznak tovább, és pár héttel később küldték a kilépő lapot. Amúgy nem bánom, sőt! A kollégákkal nem is találkoztam, ők nem kerestek, szóval vannak olyan helyzetek amikor nem kell szólni, nem hinném, hogy bárkinek tartozol bármilyen fajta magyarázattal. Ha jó volt a kollegális kapcsolat akkor szokták, de egyébként ha a kollégák szinte nem is ismernek akkor minek?
2020. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, de ha felmondanék, annyit se mondanék, hogy "fapapucs".

Láttam már itt egy rakás embert jönni menni, valaki búcsúbulit meg nagyjelenetet is rendezett a távozásakor, aztán pár nap múlva már a kutya se emlékezett rá, meg szóba se került soha.

2020. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jófej kollégáim vannak, szóval én azért elköszönnék tőlük, de ha a tieid gyökerek, akkor nem gáz.
2020. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"szóval én azért elköszönnék tőlük, de ha a tieid gyökerek, akkor nem gáz."


Na most eleve az a kérdés vajon bárki is észreveszi-e a távozásomat érzelmi szempontból?

Mert az hogy nem vagyok ott az nyilván feltűnik, de vajon lesz-e 1 olyan ember is akit ez 5 percig is érdekel? Sztem nem lesz.

2020. dec. 12. 13:05
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi. Nem az.
2020. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!