Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rájöhetett, hogy vonzódom...

Rájöhetett, hogy vonzódom hozzá? L

Figyelt kérdés

Van valaki a munkahelyemen aki tetszik, de nem egy a munkakör, plusz visszahúzodóbb vagyok, nem kezdeményezek pasiknál soha. Ezért akarva-akaratlanul sokszor ránéztem, van hogy elkaptam a fejem ha visszanézett stb. Ez volt kb 1-2 hónapig.

Mostanában pedig észrevettem hogy amikor azon a részen vagyok az épületben mint ő, akkor sokáig néz. És valamiért mostanában nem jövök olyan könnyen zavarba tőle, ezért tartottam a szemkontaktust és hosszú másodpercekig nézett. Ez már megtörtént olyan 3-4x. Egyébként a nevén kívül nem tudok róla semmit, kb 10-15 évvel idősebb nálam.


2020. dec. 12. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

Mi el tudunk képzelni embert, aki egymásra pillant. Te átélted, s előadsz egy történetet az egész eseményről. Lehetetlen hogy bármit megítéljünk belőle, de esetleg mindenki le fogja írni a saját kreált történetét, ami ezerféleképp elképzel érzelmi benyomások alapján.

Például: az is lehet, fura creepynek tartott, és nézett téged, meddig vagy még képes őt így bámulni. De az is lehet hogy ő írt ki rólad egy kérdést gyakorin, hogy miért nézheti egy ilyen szép lány. Na, ki tudja?

2020. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!