Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselitek a munkahelyi...

Hogy viselitek a munkahelyi kibeszélést? Minden munkahelyen vannak kibeszélések?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol ez van.

Beolvasok az illetonek, es nem beszelek vele. Dolgozni jarok oda, nem baratkozni.

2020. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak szerintem, legalábbis az eddigi összes munkahelyemen tapasztaltam ezt. Próbálj meg nem foglalkozni vele, mást nem tudsz csinálni sajnos.
2020. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

csak azt eszélik ki, akire irigyek..na engem kibeszéltek nagyjából mindenhol..volt mire irigykedni, én meg rá is tettem egy lapáttal..


A lejobb, amikor beléptem egy irodába, ahol öt nő ült, egyből elhallgattak..mondom kimegyek, mert elfelejtik,hol is tartottak..áááá..nem kell..meg hasonlók..

És ez így volt jól.

2020. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendben, ha olyasvalakit beszélnek ki, akit nem kedvelnek, a jelenlétében sem bratyiznak vele. Az viszont orbitális képmutatás, amikor ha ott van, jópofiznak, a távollétében pedig fújnak rá.
2020. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jellemzi az ilyent, aki kibeszéli a másikat.
2020. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindenhol ez van. Társaság függő szerintem, hogy mennyire van jelen.
2020. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!