Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetnek ezek jelei annak...

Lehetnek ezek jelei annak hogy bejövök egy munkatársamnak?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve elkezdett munkahelyi chaten írogatni, viccelődős beszélgetések voltak ezek.

A jelek:

- mostanában már nem viccelődik chaten, inkább próbál faggatni hogy mit tennék, mit gondolok róla

- állandó témája mostmár, hogyha benn vagyok az irodában, miért nem megyek hozzájuk csak úgy

- a találkozásaink 90 %-ban hozzámér, végigsimít, ráteszi a kezét az ujjaimra, magához húz

- sok sok félreérthető dolgot ír, régen engem választott volna, kíváncsi mi lenne ha egyedül lennénk stb


Amúgy ő egy vicceskedős típus, szóval lehet hogy csak szórakozik. Régen azt mondta rendben a házassága, mostanában kétszer is megjegyezte, hogy idióta aki megházasodik.


Akarhat tőlem valamit, vagy még mindig csak poén?


2020. dec. 26. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg akar, de én a helyedbe nem bíznék benne.
2020. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Akar szerintem is, de ne add be a derekad, mert aki úgy kacsintgat más nőre, hogy közben házas, az abszolút komolytalan és....
2020. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Csak azert, mert hazas, ne hozzuk elo ezt a gerinceskedest. Tobbszor jartam ugy, hogy eveken at hazas ferfi lathatolag boldogtalan volt, jelzeseket adott, de a hazassaga miatt nem mertem venni. Minden esetben valas lett, nem harmadik miatt, de mire megtudtam, mar elkotelezte magat.
2020. dec. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!