Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teletetováltként lehetek mentős?

Teletetováltként lehetek mentős?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem egy olyan kérdésem volna, hogy mehetek (először) ápolónak/mentősofőrnek, majd esetleg iskolával mentőtisztire úgy, hogy a nyakamon, és a kézfejemen is van tetoválás?


Voltam katona, a seregben volt aki nem nézte jó szemmel, de alapjában vége nem volt releváns tényező.


Most ha én úgy döntök, hogy egészségügyi pályán szeretném az életem folytatni, van esetleg erre ily módon lehetőségem?


Előre is köszi!



2020. dec. 27. 04:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy (sajnos alulfizetett) hianyszakmarol beszelunk. Ha ez alapjan valogatnanak, az hulyeseg lenne szerintem.
2020. dec. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs a mentős munka és a tetoválás között.
2020. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, tudtommal a rendőrségen figyelembe veszik azokat a tetoválásokat, amik erkölcsileg/esztétikailag nem megfelelőek, gondolom ez a mentősöknél is így van és nem lehet pl. horogkereszt az alkarodon. Bár régen azt olvastam, hogy nem lehet ing alól kilógó tetkód, mégis rengeteg mentőst és rendőrt láttam, akinek épp csak az arcán nem volt tetoválás.
2020. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Láttam màr tetovàlt ápolónőt meg mentőst is.Habár a nyak meg a kézfej neccesebb,szerintem ma már nem kellenne,hogy gond legyen.
2020. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huuu srácok, nagyon szépen köszönöm a pozitív válaszokat, viszonoztam egy zöld jellel!


Most kicsit megnyugodtam, mert úgy érzem ez nagyon közel áll hozzám (mármint az eü.).

Szeretném magamat mentálisan karban tartani, és tanult intelligencia bővítésével, fejlesztésével újabb, s újabb szintre avanzsálni önmagamat, mert úgy érzem életet elősegíteni, és menteni csodálatos dolog.


Még egyszer köszönöm, akkor megpróbálom!

2020. dec. 27. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lesz itt is olyan, aki nem nézi jó szemmel. Nem lehet mindenkinek tetszeni:)

De ne aggódj, ettől szerintem tuti lehetsz! Max 1-1 idős nénike szól be a szokásos “a mai fiatalok” dumával, de ezt nem lehet elkerülni, ők mindenhol ott vannak:-)

Milyen suliba jársz, vagy szeretnél járni?

2020. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd írjál, hogy hogyan sikerült, kíváncsi vagyok és drukkolok. :D
2020. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Tisztire járok, senkit nem érdekel milyen tetkóid vannak és hol. A teljesítmény számít, nem a külső tényezők.
2020. dec. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne lehetnél? A lényeg, hogy jó mentős legyél.
2020. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségin dolgozok, rengeteg kollégámnak van tetoválása, több is, jól látható helyeken, egyáltalán nem éri őket negatív diszkrimináció emiatt
2021. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!